Szkoła Podstawowa w Reczpolu

37-755 Krzywcza

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home
Aktualności

Wycieczka szkolna

Email Drukuj PDF

W dniach 5-7 czerwca uczniowie naszej szkoły wyjechali na trzydniową wycieczkę. W pierwszym dniu udali się do Inwałdu, gdzie w ciągu niespełna jednego dnia odbyli fascynującą podróż dookoła świata. W drugim dniu zwiedzili zamek w Niedzicy, spływ Dunajcem, zaś wieczorem relaksowali się w Termie Bania w Białce Tatrzańskiej. Ostatni dzień spędzili na szlaku turystycznym na Rusinową Polanę. Starsi uczniowie udali się na Gęsią Szyję skąd podziwiali panoramę Tatr. W drodze powrotnej zwiedzili Sanktuarium Matki Bożej Królowej Tatr.

Poprawiony: czwartek, 07 czerwca 2018 22:04
 

Gminny Dzień Dziecka

Email Drukuj PDF

7 czerwca grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w Gminnym Dniu Dziecka organizowanym przez Wójta Gminy Krzywcza w Babicach.

 

Poprawiony: czwartek, 07 czerwca 2018 21:43
 

Wycieczka do Radymna

Email Drukuj PDF

6 czerwca 2018 r. grupa uczniów klas I - III i oddziału przedszkolnego wyjechała na wycieczkę do Parku Rozrywki Dinozekolandia w Radymnie. W czasie wycieczki dzieci miały możliwość podziwiania ok 30 modeli dinozaurów oraz korzystania z wielu atrakcji parki m.in.: połykacza, zjeżdżalni, trampoliny, zamków dmuchanych, mega szachów, rowerków, rollera wodnego oraz wielu innych atrakcji.

 

Próbna ewakuacja

Email Drukuj PDF

04 czerwca 2018 roku strażacy z OSP w Reczpolu przeprowadzili próbną ewakuację,  szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz pokaz sprzętu strażackiego. Serdecznie dziękujemy strażakom panom  Mariuszowi Mikita, Piotrowi Mikita, Mirosławowi Iwasieczko, Maciejowi Wanat, Krzysztofowi Bajda za poświęcony czas, sprawne przeprowadzenie akcji ewakuacyjnej,  warsztaty pierwszej pomocy oraz pokaz sprzętu.

Poprawiony: poniedziałek, 04 czerwca 2018 16:59
 

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II

Email Drukuj PDF

Dużym sukcesem, a zarazem sporą niespodzianką zakończył się udział uczniów klas V-VII naszej szkoły w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Janie Pawle II. Wspomniana olimpiada odbyła się jeszcze 26 marca 2018 r. w szkołach na terenie całej Polski. Jej organizatorem była firma Olimpus - organizator Ogólnopolskich Olimpiad Przedmiotowych. W konkursie wzięło udział 3325 uczniów szkół podstawowych z całej Polski (468 z woj. podkarpackiego), w tym sześciu z naszej szkoły. Wyniki, które otrzymaliśmy z Warszawy 1 czerwca, a które osiągnęli nasi uczniowie, są bardzo dobre. Otóż 4 miejsce w Polsce i tytuł laureata olimpiady zajęli Milena Pawłowska z kl. VI i jej kolega z kl. VI Paweł Żółty, którzy zgromadzili po 234 punkty (na 240 możliwych). Na kolejnych miejscach uplasowali się: na 16 Rafał Amarowicz z kl. VI (210 pkt.), na 24 Karolina Strojek z kl. V i Martyna Wilgucka z kl. VI ( po 194 pkt.), na 29 Oliwia Iwasieczko z kl. VII (184 pkt.). Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie, a szczególnie Milenie i Pawłowi serdecznie gratulujemy!

Poprawiony: poniedziałek, 04 czerwca 2018 16:57
 


Strona 5 z 119

sonda

ile czasu dziennie poświęcasz na naukę?
 

Licznik

dzisiaj284
wczoraj593
w tygodniu284
w miesiącu6105
wszystkie601220
Powered by Kubik-Rubik.de

on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 202 gości 

jest godzina

kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Poniedziałek
10 Grudnia 2018
Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka
Imieniny obchodzą
Andrzej, Daniel, Judyta, Julia, Maria,
Radzisława

Do końca roku zostało 22 dni.
Zodiak: Strzelec