Szkoła Podstawowa w Reczpolu

37-755 Krzywcza

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home
Aktualności

Walne zebranie członków Stowarzyszenia dla edukacji

Email Drukuj PDF

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia dla edukacji w Reczpolu na zebranie, które odbędzie się 23 października 2017 roku (poniedziałek)  o godz. 18.00.

 

Niecodzienna lekcja języka polskiego

Email Drukuj PDF

 

Akcja "Sprzątanie Świata"

Email Drukuj PDF

19 października 2017 roku  uczniowie naszej szkoły po raz kolejny przyłączyli się do akcji "Sprzątanie Świta", której celem jest budowanie świadomości ekologicznej oraz inicjowanie działań na rzecz ochrony środowiska. W tym roku tradycyjnie uczniowie porządkowali teren przy szkole, jak również pobocza miejscowych dróg. Bardzo cieszy nas fakt, że śmieci jest z każdym rokiem coraz  mniej. Kolejnym punktem akcji było wspólne sadzenie drzewek na placu szkolnym. 
Po wykonanej pracy na uczniów czekała miła niespodzianka ufundowana przez Radę Rodziców. Wszyscy wspólnie spotkali się przy ognisku i posilili się pyszną kiełbaską i ziemniakami.

Poprawiony: piątek, 20 października 2017 16:09
 

IX Powiatowy Konkurs Papieski w Drohojowie

Email Drukuj PDF

16 października 2017 roku uczennice: Maja Jęderko, Karolina Strojek i Milena Pawłowska uczestniczyły w IX edycji konkursu papieskiego pod hasłem "Idźmy naprzód z nadzieją!", zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Drohojowie w gminie Orły. Cele konkursu to min.: zachęcanie do życia zgodnego z Ewangelią, propagowanie postaw chrześcijańskich, zachęcanie do naśladowania postawy Papieża Jana Pawła II i  zapoznanie z utworami poetyckimi i muzycznymi o tematyce religijnej. Konkurs przebiegał w trzech kategoriach: recytatorskiej, wokalnej i plastycznej. Maja Jęderko wykonała maryjną pieśń religijną pt. "Jest na świecie miłość", Karolina Strojek wystąpiła w recytacji utworu "Moje życie jak różańcowe paciorki", natomiast Milena Pawłowska zaprezentowała swoje umiejętności recytatorskie w utworze Jana Kochanowskiego "Tren XVIII".

Poprawiony: czwartek, 19 października 2017 16:10
 

Dzień Edukacji Narodowej

Email Drukuj PDF

13 października odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie szkoły  wyrazili swoim nauczycielom wdzięczność za codzienną pracę, troskę i poświęcenie. W dniu Ich święta przygotowali dla swoich nauczycieli artystyczną ucztę, zabarwioną dużą dawką humoru. Odtworzyli słowem, gestem i piosenką klimat szkolnego życia. W tym uroczystym dniu słowa podziękowania i życzenia przekazała pracownikom - dyrektor szkoły. W swoim przemówieniu zaznaczyła, że wszyscy, którzy tworzą szkołę: nauczyciele, pracownicy obsługi, rodzice i uczniowie mają wpływ na panujący w niej klimat i relacje. Podziękowała wszystkim zaangażowanie i ogromny wkład pracy na rzecz szkoły oraz poświęcenie i serce, którym obdarzanie są uczniowie. Na zakończenie wręczyła nauczycielom i pracownikom obsługi Nagrody Dyrektora Szkoły.

Poprawiony: piątek, 13 października 2017 18:14
 


Strona 5 z 101

sonda

ile czasu dziennie poświęcasz na naukę?
 

Licznik

dzisiaj51
wczoraj710
w tygodniu51
w miesiącu7496
wszystkie373314
Powered by Kubik-Rubik.de

on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 109 gości 

jest godzina

kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Poniedziałek
11 Grudnia 2017
Imieniny obchodzą
Damazy, Daniela, Julia, Stefan,
Waldemar, Wojmir

Do końca roku zostało 21 dni.
Zodiak: Strzelec