Szkoła Podstawowa w Reczpolu

37-755 Krzywcza

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home
Aktualności

Wigilia szkolna

Email Drukuj PDF

Wigilia w szkole to szczególny dzień dla całej społeczności szkolnej. Wspólna uroczystość integruje uczniów, nauczycieli, pracowników oraz rodziców. W naszej szkole jest szczególnym dniem, na który czekamy przez cały rok. Od kilku już lat jest tradycją, że uroczystość ta odbywa się wspólnie dla całej społeczności szkolnej. Najmilszą chwilą uroczystości było łamanie się opłatkiem. Płynęły składane  z głębi serc życzenia, uśmiech gościł na wszystkich twarzach. Ze wszystkich stron dało się słyszeć ciepłe i szczere "Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku". Po życzeniach wszyscy zasiedli do wspólnego stołu. Był barszcz, pierogi, przepyszne ciasto upieczone przez rodziców. Po wszystkim było wspólne kolędowanie. Nie udałoby się wszystkiego tak przygotować i sprawnie przeprowadzić, gdyby nie nieoceniona pomoc rodziców, którzy w tym gorącym przedświątecznym okresie poświęcili swój wolny czas i pomogli wspólnie przybliżyć dzieciom piękne tradycje Świąt Bożego Narodzenia obchodzonego w naszych domach. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc paniom: Marii Żółty, Bożenie Bajda, Wiesławie Iwasieczko, Monice Śmigielskiej, Alicji Szpytman, Marii Bajda, Anecie Dudzińskiej, Joannie Mielnikiewicz, Annie Olearczyk, Bożenie Budzińskiej, Elżbiecie Wanat i Katarzynie Potockiej.

Fotorelacja: https://www.facebook.com/581183892273041/photos/pcb.630794780645285/630794290645334/?type=3&theater

 

Poprawiony: sobota, 23 grudnia 2017 14:54
 

Konkurs - kartka z życzeniami w języku angielskim

Email Drukuj PDF

21 grudnia 2017 roku rozstrzygnięto i wręczono nagrody w konkursie plastycznym na najpiękniejszą kartkę świąteczną z życzeniami w języku angielskim.

I miejsce zajęli - Jakub Winiarski, Gabriel Bugaj

II miejsce zajęli - Joanna Fednar, Julia Iwasieczko

III miejsce zajęli -  Grażyna Littner, Wiktor Buchowski

 

Szkolny wolontariat

Email Drukuj PDF

W dniu dzisiejszym szkolny wolontariat pod opieką pani Aleksandry Bednarz przekazał artykuły spożywcze i słodycze do Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Nienadowej. Dyrekcja placówki oraz Szkoły Podstawowe w Reczpolu wraz z opiekunem wolontariatu i jego członkami składa serdeczne podziękowania uczniom i ich rodzicom za zaangażowanie, przyniesienie produktów, ale przede wszystkim za dobre serce i chęć dzielenia się z innymi. Pamiętajmy, że razem możemy więcej.

 

Matematyka jest wszędzie - konkurs

Email Drukuj PDF

"Nie musisz być matematycznym geniuszem, aby stwierdzić, że matematyka jest wszędzie?

20 grudnia 2017 roku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny na plakat pod hasłem "Matematyka jest wszędzie" dla klas IV-VII szkoły podstawowej. Wszystkie plakaty były piękne i wykonane różnymi technikami plastycznymi. Po burzliwych dyskusjach jury przyznało:

I miejsce - Jakub Wojtowicz

II miejsce - Gabriela Leszczuch

III miejsce - Aleksandra Mikita

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Poprawiony: środa, 20 grudnia 2017 16:33
 

Szopka oczami dziecka - konkurs

Email Drukuj PDF

19 grudnia 2017 roku w Muzeum Historii Miasta Przemyśla odbyło się wręczenie nagród w konkursie plastycznym pod hasłem "Szopka oczami dziecka". Uczennica naszej szkoły - Aleksandra Mikita z klasy IV zajęła zaszczytne III miejsce i uczestniczyła w rozdaniu nagród i otwarciu wystawy pokonkursowej.

Poprawiony: wtorek, 19 grudnia 2017 19:51
 


Strona 5 z 106

sonda

ile czasu dziennie poświęcasz na naukę?
 

Licznik

dzisiaj956
wczoraj1113
w tygodniu4003
w miesiącu19891
wszystkie433457
Powered by Kubik-Rubik.de

on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 274 gości 

jest godzina

kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Czwartek
22 Lutego 2018
Imieniny obchodzą
Małgorzata, Nikifor, Piotr, Wiktor,
Wiktoriusz, Wrócisław

Do końca roku zostało 313 dni.
Zodiak: Ryba