Szkoła Podstawowa w Reczpolu

37-755 Krzywcza

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home
Aktualności

Cyberbezpieczeństwo w szkołach

Email Drukuj PDF

W związku z niepokojącymi doniesieniami dotyczącymi pojawiających się zagrożeń w internecie, Minister Edukacji Narodowej - Anna Zalewska w liście skierowanym do środowiska oświatowego zwróciła się z prośbą o szczególne zwrócenie uwagi na kwestie bezpiecznego zachowania dzieci w internecie.

Treść listu Minister Edukacji Narodowej - Anny Zalewskiej - https://men.gov.pl/ministerstwo/informacje/cyberbezpieczenstwo-w-szkolach-list-minister-edukacji-narodowej.html

Poprawiony: czwartek, 23 marca 2017 19:49
 

Wyjazd na basen do Jarosławia

Email Drukuj PDF

Zjeżdżalnia, jacuzzi i basen - to atrakcje z których mieli okazję skorzystać nasi uczniowie podczas piątkowego wyjazdu na krytą pływalnię do Jarosławia. Celem wyjazdu,  było propagowanie wśród dzieci zdrowego stylu życia i zachęcenie ich do czynnego uprawiania sportu. Czas spędzony "w wodzie" przysporzył wszystkim uczestnikom wyjazdu, oprócz korzyści zdrowotnych, wiele radości i przyjemnych wrażeń. Wszyscy po dwugodzinnym wodnym szaleństwie jednogłośnie oznajmili, że takich wyjazdów im brakowało. Zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do domów z przekonaniem, że warto było aktywnie i zdrowo spędzić czas.


 

Gminne Międzyszkolne Dyktando

Email Drukuj PDF

16 marca 2017 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Międzyszkolnym Dyktandzie z języka polskiego dla klas II - III ze szkół podstawowych z terenu Gminy Krzywcza. Organizatorem konkursu była Publiczna Szkoła Podstawowa w Babicach. Do konkursu przystąpiły dzieci z Babic, Bachowa i Reczpola. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III - Aleksandra Dudzińska, Julia Nabielec, Adrian Górski, Piotr Sus. Uczennica Julia Nabielec zajęła I miejsce, Piotr Sus - III miejsce.


Poprawiony: czwartek, 16 marca 2017 18:20
 

Światowy Dzień Poezji

Email Drukuj PDF

16 marca 2017 roku - z okazji Światowego Dnia Poezji spotkali się Mali Miłośnicy Poezji - uczniowie klas I - III. W tym dniu czytano poezję Danuty Wawiłow, Natalii Usenko, Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Marii Konopnickiej. W programie również nie zabrakło zabaw i konkursów, związanych z przeczytanymi utworami. Mamy nadzieję, że wzajemny głód tworzenia i czytania poezji połączy wszystkich Miłośników Poezji również za rok.

 

Wycieczka do Przemyśla

Email Drukuj PDF

15 marca 2017 roku uczniowie klas I - III wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Przemyśla. Pierwszym punktem wycieczki było Kino Helios, gdzie obejrzeli film pt. Był sobie pies. Kolejną atrakcją wycieczki były warsztaty w Pracowni Ceramiki  Artystycznej "Zapiecek",w którym panie prowadzące wprowadziły nas w klimat zbliżających się Świąt Wielkanocnych. W "Zapiecku" dzieci  ulepiły z gliny i pomalowały piękne koszyczki wielkanocne. Na zakończenie wycieczki udaliśmy się do Koliberka, gdzie dzieci spędziły czas na wspaniałej zabawie.

 


Strona 9 z 109

sonda

ile czasu dziennie poświęcasz na naukę?
 

Licznik

dzisiaj321
wczoraj724
w tygodniu3084
w miesiącu13517
wszystkie335951
Powered by Kubik-Rubik.de

on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 72 gości 

jest godzina

kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Piątek
20 Października 2017
Imieniny obchodzą
Budzisława, Irena, Jan Kanty,
Kleopatra, Wendelin, Witalis

Do końca roku zostało 73 dni.
Zodiak: Waga