Szkoła Podstawowa w Reczpolu

37-755 Krzywcza

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home
Aktualności

"Tłusta sobota"

Email Drukuj PDF

W kolejną sobotę spotkali się w szkole członkowie klubu "Kuchlandia". Chłopcy klasy szóstej -Jacek, Mateusz iB. i Mateusz F. usmażyli   pyszne oponki.     W poniedziałek i będziemy je smakować. Chłopcy powtórzą ten wypiek i przygotują słodki poczęstunek na kolejne sobotnie warsztaty.

 

Wyjazd do Rzeszowa odwołany

Email Drukuj PDF

Ze względu na przedłużające się bardzo niskie temperatury odwołany zostaje  wyjazd do Rzeszowa. Nowy termin wyjazdu uzgodniony zostanie po powrocie do szkoły.

Poprawiony: poniedziałek, 06 lutego 2012 13:26
 

Zajęcia w czasie ferii zimowych

Email Drukuj PDF

Ferie zimowe to czas odpoczynku dla uczniów. Jednak zdecydowana większość uczniów naszej szkoły nawet w czasie wolnym od zajęć dydaktycznych chętnie przychodzi do szkoły. Dlatego na okres ferii zimowych nasza szkoła przygotowała bogatą ofertę zajęć dla uczniów. Każdy z nich miał możliwość poszerzenia swoich umiejętności artystycznych. Dzięki temu powstały piękne prace, które będą zdobiły ich mieszkania. Podczas zajęć uczniowie zdobili techniką decoupage pojemniki szklane oraz wykonali z filcu okazałą kolekcję motyli oraz serduszek walentynkowych. Ponadto zaczęli przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Niestety zbyt niskie temperatury spowodowały, że zajęcia zostały przerwane. Więcej informacji o zajęciach w zakładce PROJEKTY.

 

Dzień Babci i Dziadzia

Email Drukuj PDF

Dzisiaj, tj.23 stycznia 2012 r. swą obecnością zaszczycili nas seniorzy -dziadkowie uczniów. Przy ciastku i kawie obejrzeli występ uczniów kl. I - III i  dzieci z oddziału przedszkolnego.  Dla  Nich były wiersze, piosenki i wykonane przez  dzieci filcowe broszki i laurki. Występujące dzieci otrzymały gromkie brawa od swych dziadków. W miłej atmosferze upłynął szybko czas. Życzymy dużo zdrowia i długich lat życia.

 

W kuchlandii

Email Drukuj PDF

Dzisiaj tj.21 stycznia 2012 r.[ sobota ] po raz kolejny spotkaliśmy się na szkolnych warsztatach. Uczennice klasy piątej- Iza i Natalia- wykazały się wielkim talentem kucharskim. Ciasteczka owsiane udały się nadzwyczajnie natomiast bita śmietana została uratowana, gdy pani dyrektor wkroczyła do akcji.Zdolności  dziewczynek ocenią nauczyciele, gdy skonsumują ciasteczka w poniedziałek.

 


Strona 100 z 119

sonda

ile czasu dziennie poświęcasz na naukę?
 

Licznik

dzisiaj637
wczoraj634
w tygodniu1271
w miesiącu7092
wszystkie602207
Powered by Kubik-Rubik.de

on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 250 gości 

jest godzina

kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Wtorek
11 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Damazy, Daniela, Julia, Stefan,
Waldemar, Wojmir

Do końca roku zostało 21 dni.
Zodiak: Strzelec