Szkoła Podstawowa w Reczpolu

37-755 Krzywcza

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home
Aktualności

Występ uczniów

Email Drukuj PDF

Występ uczniów na estradzie przed Zamkiem Kazimierzowskim w Przemyślu
3 lipca 2011r. (w niedzielę) uczniowie naszej Szkoły: Monika Bochenek, Arkadiusz Wanat, Aleksandra Lewiarz, Sabina Błotnicka, Julia Fednar, Kamila Waśko, Kamila Iwasieczko, Natalia Amarowicz, Magdalena Wojtowicz, dali kolejny występ artystyczny. Tym razem na scenie przed Zamkiem Kazimierzowskim w Przemyślu podczas Festynu ,,Bezpieczne Wakacje" i na ,,II Pikniku Organizacji Pozarządowych" zorganizowanych przez: Prezydenta Miasta Przemyśla, Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ,,Zamek". Dzieci wystąpiły pod patronatem Nadsańskiego Stowarzyszenia Muzycznego w Przemyślu i opieką pani Beaty Grabas.  Na program występu złożyły się pieśni patriotyczne, wojskowe, ludowe i biesiadne wykonane wokalnie oraz na fletach sopranowych. Młodzi artyści, mimo dużej tremy i niesprzyjających warunków pogodowych spisali się znakomicie. Występ bardzo podobał się publiczności. Życzymy  dzieciom dalszych sukcesów w rozwijaniu zdolności artystycznych.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

 

 

Poprawiony: sobota, 13 sierpnia 2011 21:02
 

Wyprawka szkolna 2011

Email Drukuj PDF

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Reczpolu przypomina, że termin składania wniosków o udzielenie pomocy w formie dofinansowania zakupu podręczników dla uczniów  rozpoczynajacych w roku szkolnym 2011/2012 naukę w klasach I- III,  upływa dnia 31 lipca 2011r. Wniosek wraz z załącznikami składa sie do dyrektora szkoły [ wymagane uzasadnienie ].

 

To już nasze dyrektorze pożegnanie...

Email Drukuj PDF

"Ile razem dróg przebytych, ile ścieżek przedeptanych, ile miłych wspomnień w sercach zapisanych..." pod takim hasłem uczniowie klasy VI pożegnali się z nauczycielami, pracownikami szkoły oraz młodszymi kolegami i koleżankami. Swoją wdzięczność za "Dar najpiękniejszy za wiedzę i serce..." wyrazili w ciepłych słowach podczas uroczystej akademii. W tym dniu nie zabrakło również rodziców uczniów, którzy uroczyście docenili trud włożony w nauczanie i wychowanie ich dzieci. Pani dyrektor wręczyła listy gratulacyjne rodzicom oraz nagrody uczniom za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, udział w konkursach oraz frekwencję. Na zakończenie uroczystości absolwenci, wychowawczyni, nauczyciele i rodzice posadzili pamiątkowe drzewo. Zapraszamy do galerii.

 

PRZEDSZKOLACY W PRZEMYSLU

Email Drukuj PDF

W dniu 2  czerwca b.r. dzieci z  oddziału  przedszkolnego w  Reczpolu  uczestniczyły  w  wycieczce  do  Przemyśla.

W  programie  wycieczki  było  zwiedzanie   JEDNOSTKI  WOJSKOWEJ,  KOMENDY  POLICJI  oraz STRAŻY  POZARNEJ, gdzie   dzieci  mogły  zobaczyć i  dotknąć sprzętu, którego  używają  w swojej  pracy  ŻOŁNIERZE , POLICJANCI I STRAŻACY.

Ostatnim  punktem  zwiedzania  był Kopiec  Tatarski, skąd  dzieci podziwiały panoramę  miasta.

Po wyczerpującym zwiedzaniu ochłodziły się zimnym napojem i lodami.

 

Sprostowanie

Email Drukuj PDF

Sprostowanie dotyczy artykułu Pana Prezesa SPR Henryka Mazura z dnia 30 maja b.r., który ukazał się na stronie stowarzyszenia.

Decyzja o połaczeniu klas I i II w przyszłym  roku szkolnym nie jest decyzją dyrektora szkoły lecz decyzją  Wójta Gminy.

                                                                                                                      

Z poważaniem dyrektor szkoły

Danuta Głuszko

 


Strona 101 z 112

sonda

ile czasu dziennie poświęcasz na naukę?
 

Licznik

dzisiaj438
wczoraj639
w tygodniu438
w miesiącu10649
wszystkie488870
Powered by Kubik-Rubik.de

on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 144 gości 

jest godzina

kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Poniedziałek
21 Maja 2018
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Jan, Kryspin, Przecława,
Pudens, Tymoteusz, Walenty, Wiktor,
Wiktoriusz

Do końca roku zostało 225 dni.
Zodiak: Bliźnięta