Szkoła Podstawowa w Reczpolu

37-755 Krzywcza

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home
Aktualności

Informacja o warsztatach

Email Drukuj PDF

Z uwagi na duże zainteresowanie warsztatami bombek choinkowych informuję, że warsztaty dla uczniów odbędą się w poniedziałek (19.12.2011r.) od godziny 13.30, natomiast dla osób dorosłych we wtorek (20.12.2011r.) od godziny 16.00. Jednocześnie informuję, że potrzebne materiały zostały zakupione. Na warsztaty proszę przynieść nóż oraz suszarkę do włosów. W razie wątpliwości proszę dzwonić na numer 600 909 933. Serdecznie zapraszam.

 

Do stołu zasiąść czas...

Email Drukuj PDF

Dzisiejsze warsztaty kuchenne poświęciliśmy sporządzeniu pierogów i uszek na klasową Wigilię. Mateusz Fednar wykazał się umiejętnością zagniatania ciasta, Mateusz Buś wycinał za pomocą formy całkiem "zgrabne" uszka. Najładniejsze pierogi formowały Sabinka  Błotnicka i Kamila Iwasieczko. Wszystkim sekundował Arek Wanat z obserwatorem zajęć Patrykiem Iwasieczko[ 5 lat]. Troszkę przesoliliśmy wodę ale przecież dopiero się uczymy!...

 

Poprawiony: poniedziałek, 19 grudnia 2011 12:56
 

Świątecznych ozdób czar

Email Drukuj PDF

"Święta, święta, radości tyle w nas. Święta, święta choinki ubrać czas" - w dniach 12-14 grudnia w godzinach popołudniowych uczniowie klasy V i VI mieli możliwość wykonania bombek na "domowe" choinki. Bombki te to nie tylko unikatowa i oryginalna ozdoba na choinkę, ale również kolejne doświadczenie w dziedzinie rękodzieła. Wszyscy chętni uczniowie wykonali cudowne dzieła techniką decoupage oraz z satyny.

 

" W krainie baśni legend"

Email Drukuj PDF

Już po raz drugi nasi uczniowie biorą udział w  Gminnym Konkursie " W krainie baśni i legend". Przedmiotem konkursu jest samodzielne napisanie baśni lub legendy o tematyce nawiązującej do miejsc lub obiektów ważnych, historycznych, sakralnych znajdujących się w miejscowości, w której mieszka uczestnik konkursu. Uczniowie klas IV - VI tworzą  piekne prace pod nadzorem  Pani Małgorzaty Tenus.

O ogłoszeniu wyników konkursu szkoły zostaną powiadomione w terminie późniejszym.

 

Dziękujemy

Email Drukuj PDF

"Cicha noc, święta noc" - słowa tej starej kolędy rozbrzmiewały dziś w naszej szkole w kilku językach. Stanowiły motto programu słowno - muzycznego, który wykonali uczniowie klasy VI. Tym występem chcieli podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w kiermaszu bożonarodzeniowym. W imieniu organizatorów tej niecodziennej imprezy serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas w późne niedzielne popołudnie. Dziękujemy za zakup ozdób świątecznych i biżuterii. Jesteśmy szczerze podbudowani atmosferą jaka panowała, a także kwotą, którą uzyskaliśmy na organizację wycieczki szkolnej - 932 zł.

 


Strona 102 z 119

sonda

ile czasu dziennie poświęcasz na naukę?
 

Licznik

dzisiaj16
wczoraj452
w tygodniu16
w miesiącu7272
wszystkie517961
Powered by Kubik-Rubik.de

on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 127 gości 

jest godzina

kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Poniedziałek
16 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Andrzej, Benedykt, Dzierżysław,
Dziersław, Eustachy, Eustachiusz,
Faust, Maria Magdalena, Marika, Ostap,
Ruta, Stefan

Do końca roku zostało 169 dni.
Zodiak: Rak