Szkoła Podstawowa w Reczpolu

37-755 Krzywcza

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home
Aktualności

kiermasz świąteczny

Email Drukuj PDF

Święta Bożego Narodzenia to czas dzielenia się z innymi tym, co mamy najlepszego. Pamiętając o tej zasadzie uczniowie naszej szkoły z klas V i VI wykorzystując swój talent i umiejętności  przygotowali oryginalne ozdoby bożonarodzeniowe i okolicznościowy program artystyczny. Serdecznie zapraszamy dnia 11 grudnia 2011 roku (niedziela) do Szkoły Podstawowej w Reczpolu na godzinę 15.00 w celu obejrzenia twórczości naszych uczniów, a jednocześnie do zakupu ozdób. Informujemy, że uzyskany dochód zostanie wykorzystany na dofinansowanie wycieczki szkolnej.

Poprawiony: czwartek, 01 grudnia 2011 17:54
 

Etap rejonowy konkursu z przyrody

Email Drukuj PDF

W dniu 19 listopada 2011 roku uczennice naszej szkoły Sabina Błotnicka i Aleksandra Lewiarz  brały udział w etapie rejonowym konkursu przedmiotowego z przyrody. Konkurs przebiegał pod hasłem "Las naturalnym bogactwem Ziemi", a jego organizatorem był Podkarpacki Kurator Oświaty. Konkurs odbył  się w Szkole Podstawowej nr 6 w Przemyślu.

 

Rajd pieszy

Email Drukuj PDF

18 listopada 2011 roku 16 uczniów naszej szkoły wzięło udział w rajdzie pieszym na trasie ścieżki przyrodniczo - historycznej "Poznajemy bliżej Reczpol". Nietypowość rajdu polegała na tym, że odbywał się  w godzinach wieczornych. Uczestnicy zaopatrzeni w latarki wytrwale przemierzali kolejne etapy trasy.

 

Znów na słodko

Email Drukuj PDF

Kolejne zajęcia warsztatowe zakończyły się degustacją smacznych rogalików i kremówki. W dwóch grupach praca przebiegała sprawnie, gdyz adepci cukiernictwa przyszli przygotowani[ przepisy, produkty, fartuszki i zapał do pracy].

Gratuluję  udanych wypieków i zapraszam na kolejne zajęcia z dziewiarstwa ręcznego.

 

Konkurs Biblijny

Email Drukuj PDF

17 listopada o godz. 11,00 odbedzie się etap szkolny Konkursu Biblijnego " Kościół wspólnotą i naszym domem". Udział w konkursie weźmie 12 uczniów z klas IV - VI. Życzymy powodzenia!

 


Strona 104 z 119

sonda

ile czasu dziennie poświęcasz na naukę?
 

Licznik

dzisiaj637
wczoraj634
w tygodniu1271
w miesiącu7092
wszystkie602207
Powered by Kubik-Rubik.de

on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 190 gości 

jest godzina

kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Wtorek
11 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Damazy, Daniela, Julia, Stefan,
Waldemar, Wojmir

Do końca roku zostało 21 dni.
Zodiak: Strzelec