Szkoła Podstawowa w Reczpolu

37-755 Krzywcza

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home
Aktualności

IX Konkurs Czytania ze Zrozumieniem

Email Drukuj PDF

W dniu 11 kwietnia b. r.odbył się w naszej szkole IX Konkurs Czytania ze Zrozumieniem "Wiem, o czym czytam." Był to II etap konkursu- powiatowy. W konkursie brali udział uczniowie klasy V z następujących szkół: SP nr 1 w Przemyślu [Niepubliczna], SP nr 11 w Przemyślu, SP nr 1 w Żurawicy,SP w Grochowcach, SP w Sierakoścach iSP w Reczpolu.Poszczególne szkoły były reprezentowane przez 1-3 uczniów. Nasza szkoła uczestniczyła liczbą 6 uczniów. Konkursowi przewodniczyła nauczycielka języka polskiego SP Reczpol- Pani MW ałgorzata Tenus. Najlepsi wezmą udział w etapie wojewódzkim konkursu. Trzymamy kciuki!                        

 

Sprawdzian Trzecioklasisty

Email Drukuj PDF

31 marca uczniowie klasy III przystąpili do Ogólnopolskiego Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty. Organizatorem w/w sprawdzianu było Wydawnictwo Pedagogiczna Operon. Uczniowie odpowiadali na pytania w arkuszu zatytułowanym "Dzielni jak Gutek". Na koniec napisali krótkie wypracowanie na temat: "Kim chcę zostać, jak dorosnę".

 

Żart czy wandalizm?

Email Drukuj PDF

1 kwietnia to zwyczaj prima aprilisowych żartów w Reczpolu. Tego roku autorzy pomysłu postanowili rozebrać nowopołożony chodnik  w centrum wsi.Pogratulować czy pożałować pomysłu?

 

SZKOLNY KIERMASZ PRZEDŚWIATECZNY

Email Drukuj PDF

Na miesiac przed swiętami, zapraszamy na Szkolny Kiermasz Przedświąteczny w szkole.Można podziwiac i kupować pisanki wykonane różnymi technikami przez uczniów klasy VI pod kierunkiem wychowawczyni - pani Joanny Bednarz.

 

Puchar z Medyki

Email Drukuj PDF

11 marca 2011r. nasi chłopcy uczestniczyli w zawodach powiatowych w mini piłkę siatkową.Rozgrywki miały miejsce w hali sportowej w Medyce. Nasza drużyna zajęła zaszczytne II miejsce, przywożąc  ze sobą puchar i dyplom. Tak trzymać!!! Gratulujemy !!!

 


Strona 106 z 112

sonda

ile czasu dziennie poświęcasz na naukę?
 

Licznik

dzisiaj438
wczoraj639
w tygodniu438
w miesiącu10649
wszystkie488870
Powered by Kubik-Rubik.de

on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 148 gości 

jest godzina

kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Poniedziałek
21 Maja 2018
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Jan, Kryspin, Przecława,
Pudens, Tymoteusz, Walenty, Wiktor,
Wiktoriusz

Do końca roku zostało 225 dni.
Zodiak: Bliźnięta