Szkoła Podstawowa w Reczpolu

37-755 Krzywcza

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home
Aktualności

IX Konkurs Czytania ze Zrozumieniem "Wiem, o czym czytam"

Email Drukuj PDF

1 marca 2011 roku uczniowie klasy III i V brali udział w IX Konkursie Czytania ze Zrozumieniem Wiem, o czym czytam. Konkurs skierowany był do uczniów klas trzecich i piątych  szkół podstawowych oraz klas drugich gimnazjów. Przeprowadzony był pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Uczniowie klasy trzeciej zmagali się z tekstem Mały Pablo i dwie świnki, zaś uczniowie klasy piątej z baśnią Król wężów. Do etapu powiatowego zakwalifikowali się uczniowie:
- klasa III - Janeczko Zuzanna, Tomaszewska Gabriela

- klasa V - Aleksandra Lewiarz, Patrycja Kowalińska, Magdalena Wojtowicz, Arkadiusz Wanat, Sabina Błotnicka, Maciej Zatwardnicki
Uczniów do konkursu przygotowywały p. Małgorzata Tenus i Joanna Bednarz.

Poprawiony: piątek, 04 marca 2011 20:30
 

Coś na słodko.

Email Drukuj PDF

Zapraszamy na warsztaty z pieczenia w sobotę 26 lutego b.r.Uczniowie klasy V i IV kolejny raz chcą się sprawdzić w sztuce kulinarnej.

 

Już 5 lat!

Email Drukuj PDF

25 lutego 2011r. mija 5 lat od uroczystego oddania naszej szkoły do użytku.Dzięki radnym kadencji 2002-2006 i ówczesnej Pani Wójt ś.p. Zofii Lekkiej inwestycja rozpoczęta w 1993r. została zakończona. Zajęcia dydaktyczne w nowym budynku rozpoczęły się 5 marca 2006r.

Poprawiony: czwartek, 24 lutego 2011 12:44
 

"Zamki,pałace,dwory i dworki...

Email Drukuj PDF

"Zamki, pałace, dwory i dworki w otoczeniu parków" to konkurs plastyczny dla uczestników w wieku 5-19 lat.Organizatorem konkursu jest Fundacja Kultury i Sportu " Prawobrzeże" w SZczecinie.Przedmiotem konkursu są prace przedstawiające zabytki architektury oprócz obiektów sakralnych w granicach macierzystego województwa. Technika prac- grafika, malarstwo, rysunek.Zapraszamy do udziału.

 

Minisiatkarze z Reczpola górą!!!

Email Drukuj PDF

17 lutego 2011r. w Babicach odbył się Gminny Turniej mini piłki siatkowej w eliminacjach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.Nasi chłopcy zdobyli I miejsce a dziewczynki II miejsce. Chłopcy będą reprezentować szkołę na zawodach rejonowych. Gratulujemy!

 

 

 


Strona 107 z 111

sonda

ile czasu dziennie poświęcasz na naukę?
 

Licznik

dzisiaj348
wczoraj508
w tygodniu1912
w miesiącu13401
wszystkie476021
Powered by Kubik-Rubik.de

on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 120 gości 

jest godzina

kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Czwartek
26 Kwietnia 2018
Imieniny obchodzą
Artemon, Klaudiusz, Klet, Marcelin,
Marcelina, Maria, Marzena, Spycimir

Do końca roku zostało 250 dni.
Zodiak: Byk