Szkoła Podstawowa w Reczpolu

37-755 Krzywcza

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home
Aktualności

Sprostowanie

Email Drukuj PDF

Sprostowanie dotyczy artykułu Pana Prezesa SPR Henryka Mazura z dnia 30 maja b.r., który ukazał się na stronie stowarzyszenia.

Decyzja o połaczeniu klas I i II w przyszłym  roku szkolnym nie jest decyzją dyrektora szkoły lecz decyzją  Wójta Gminy.

                                                                                                                      

Z poważaniem dyrektor szkoły

Danuta Głuszko

 

Spotkanie z Wójtem .

Email Drukuj PDF

W najbliższy poniedziałek  t.j. 13 czerwca 2011r. o godz. 13-tej odbędzie się spotkanie Wójta Gminy Krzywcza Witolda Szpytmana z Gronem Pedagogicznym i rodzicami uczniów klas I i II. Spotkanie dotyczyć będzie organizaji pracy szkoły w roku szkolnym 2011/ 2012. Zapraszamy serdecznie zainteresowanych rodziców.

 

Wspomnienia z wycieczki do Krakowa

Email Drukuj PDF

W dniach 6-8 czerwca 2011 roku grupa uczniów naszej szkoły udała się na długo oczekiwaną wycieczkę do Krakowa i okolic. Wychowankowie pod czujnym okiem opiekunów swoją przygodę rozpoczęli od zwiedzania Parku Miniatur w Inwałdzie. W ciągu godziny zwiedzili niemal "cały świat", podziwiając miniatury słynnych budowli. Prawdziwą zabawę przerwała burza. W kolejnym dniu poznawali historię i zabytki Krakowa. Jednak największą atrakcją okazał się 3 godzinny pobyt w Aquaparku oraz dyskoteka. Formą relaksu i możliwością wyciszenia się po dwóch wyczerpujących dniach był spacer po malowniczej dolinie Prądnika, skąd uczniowie podziwiali skały wapienne, ruiny zamku Kazimierzowskiego,  roślinność oraz zaczerpnęli wody ze "źródełka miłości". Tuż przed wyjazdem zwiedzili ZOO. Zapraszamy do galerii.

 

Dzień Dziecka - śladami historii

Email Drukuj PDF

Każdy z nas przynajmniej raz w roku obchodzi swoje święto. W dniu dzisiejszym  uczniowie naszej szkoły obchodzili Dzień Dziecka. Klasy IV i VI wraz z wychowawcami spędziły ten dzień w terenie. Pierwszym punktem wędrówki był cmentarz w Łętowni, gdzie uczniowie zobaczyli  miejsce pochówku Leona Sapiehy. Następnie grupa udała się do odtworzonej osady obronnej z IX wieku w Kuńkowcach. Kolejnym punktem wycieczki był Fort VIII w Łętowni, gdzie uczniowie podziwiali  ekspozycję muzealną poświęconą historii Twierdzy Przemyśl. Uwieńczeniem wycieczki było ognisko, przy którym mogli spożyć posiłek i nabrać sił do dalszej drogi. Zapraszamy do galerii.

Poprawiony: środa, 01 czerwca 2011 19:13
 

Mamy laureata i finalistę!

Email Drukuj PDF

1 7  maja  b.r. odbył siię w  Pruchniku  etap  wojewódzki konkursu dla klas  V-tych " Wiem ,o czym czytam"   Uczennice z Reczpola odniosły sukces! Aleksandra  Lewiarz została laureatem a Sabina  Błotnicka finalistą. Gratulujemy uczennicom nauczycielowi !

Poprawiony: środa, 15 czerwca 2011 11:25
 


Strona 109 z 119

sonda

ile czasu dziennie poświęcasz na naukę?
 

Licznik

dzisiaj84
wczoraj602
w tygodniu1811
w miesiącu9256
wszystkie550377
Powered by Kubik-Rubik.de

on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 

jest godzina

kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna