Szkoła Podstawowa w Reczpolu

37-755 Krzywcza

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home
Aktualności

Konkurs "Wiem co czytam"

Email Drukuj PDF

Kuratorium  Oświaty w Rzeszowie ogłasza konkurs na czytanie ze zrozumieniem " Wiem co czytam".Konkurs ma na celu kształtowanie tej ważnej umiejętności uczniów, sprawdzanej na  egzaminach. Do konkursu mogą przystąpić uczniowie klas III i V  [ na rok przed sprawdzianem] Nasza szkoła zgłasza swój udział w konkursie, który przebiegać będzie etapowo.

Poprawiony: środa, 02 lutego 2011 11:49
 

"Powódż, pożar, dniem czy nocą-straż pr

Email Drukuj PDF

Komenda  Państwowa Straży Pożarnej organizuje konkurs plastyczny pod hasłem "Powódż, pożar, dniem czy nocą- straż przychodzi ci z pomocą". Uczestnicy konkursu są podzieleni na kategorie wiekowe:

I grupa- 6-8 lat

II grupa-9-12 lat

III grupa 13-16 lat

IV grupa- uczniowie niepełnosprawni.

Termin składania prac-28 luty 2011r.

Celem konkursu jest uświadomienie dzieciom i młodzieży różnorodności działań zawodu strażaka, pokazanie znaczenia jego pracy dla zapewnienia jego bezpieczeństwa  każdemu człowiekowi.

 

Ferie Cup 2011

Email Drukuj PDF

W dniach 19-20  stycznia 2011r. w Gimnazjum Publicznym w Krzywczy odbyła sie impreza sportowa Ferie Cup 2011[ po raz drugi].

Pierwszego dnia do rozgrywek piłkarskich stanęły 4 drużyny:  SP Bachów, SP Krzywcza,  SP Reczpol i SP Sufczyna. Zwycięstwo przypadło drużynie z Krzywczy.Nasi zawodnicy zdobyli zaszczytne II miejsce. Gratulujemy! Szkoła otrzymała pamiątkowy puchar, dyplom oraz piłki. Każdy z uczestników turnieju otrzymał piłkę. Dziękujemy pani M. Chruścickiej za opiekę nad zawodnikami z Reczpola i Krzywczy.

Drugiego dnia walczyło ze sobą 8 drużyn. Była to kategoria  gimnazjum i szkół średnich.

Organizatorami turnieju byli:

Parafialny Klub Sportowy : Unum

Urząd Gminy Krzywcza

Publiczne iGimnazjum w Krzywczy

ULTRA UNUM

Nad całością czuwali :K. Wanat i J. Głuszko.

Dziękujemy i do zobaczenia za rok.!

 

Gminny konkurs " W krainie baśni"

Email Drukuj PDF

W  ostatni  dzień przed feriami w naszej szkole ogłoszono wyniki konkursu " w krainie baśni".Organizatorem konkursu było Gminne Centrum Kultury w Babicach. Udział wzięli uczniowie z dwóch szkół : SP Reczpol i SP Krzywcza. Jednym z kryterium był warunek, aby akcja baśni rozgrywała się w miejscowości zamieszkania ucznia.

Nagrodzono prace uczniów:

K.Waśko, A. Lewiarz, A. Mazur -II miejsce

N. Amarowicz- III miejsce

I.Pawłowska, S. Głowacz, M.Zatwardnicki- wyróżnienie.

 

Wyjazd do Rzeszowa

Email Drukuj PDF

Na ten dzień uczniowie czekali z niecierpliwością. We czwartek 20 stycznia grupa uczniów naszej szkoły pod opieką p.Joanny Bednarz i p. Tomasza Susa udała się do Rzeszowa. Pierwszą atrakcją dnia była wizyta w kinie "Zorza" na projekcji filmu "Opowieści z Narni". Film trzymał w napięciu, a technika 3D w doskonały sposób przeniosła nas w świat fantazji. Z kina wyruszyliśmy zadowoleni i radośni. Kolejną przyjemnością tego dnia było lodowisko, na którym uczniowie doskonalili umiejętność jazdy na łyżwach. Po wyczerpującym treningu, zmęczeni udali się na krótki odpoczynek i gorący posiłek, po którym ponownie wrócili na lodowisko, aby utrwalić umiejętność jazdy na łyżwach. Po całym dniu pełnym wrażeń około godziny 20.00 wrócili do domów. Zapraszamy do galerii.

Poprawiony: piątek, 21 stycznia 2011 09:19
 


Strona 111 z 112

sonda

ile czasu dziennie poświęcasz na naukę?
 

Licznik

dzisiaj438
wczoraj639
w tygodniu438
w miesiącu10649
wszystkie488870
Powered by Kubik-Rubik.de

on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 167 gości 

jest godzina

kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Poniedziałek
21 Maja 2018
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Jan, Kryspin, Przecława,
Pudens, Tymoteusz, Walenty, Wiktor,
Wiktoriusz

Do końca roku zostało 225 dni.
Zodiak: Bliźnięta