Szkoła Podstawowa w Reczpolu

37-755 Krzywcza

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home
Aktualności

Puchar z Medyki

Email Drukuj PDF

11 marca 2011r. nasi chłopcy uczestniczyli w zawodach powiatowych w mini piłkę siatkową.Rozgrywki miały miejsce w hali sportowej w Medyce. Nasza drużyna zajęła zaszczytne II miejsce, przywożąc  ze sobą puchar i dyplom. Tak trzymać!!! Gratulujemy !!!

 

Rekolekcje Wielkopostne

Email Drukuj PDF

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Reczpolu informuje, że  tegoroczne Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci odbędę się w dniach 17 - 18 marca b.r.[ czwartek, piątek].W tych dniach, zajęcia edukacyjne obejmą pierwsze 4 lekcje, następnie wszystkie dzieci pod opieką katechety i wychowawców udadzą się do kościoła.

Uwaga:
Uczniowie klasy V i VI po zakończeniu nauk w kościele mają obowiązek powrotu do szkoły na zajęcia dodatkowe z języka angielskiego, przyrody i matematyki.

Poprawiony: poniedziałek, 14 marca 2011 10:45
 

Zebranie wiejskie

Email Drukuj PDF

W niedzelę 13 marca b.r. odbyło się w świetlicy zebranie wiejskie. Spotkanie poprowadziła z powodzeniem nowowybrana pani sołtys Reczpola- Maria Pawłowska.Wśród 34 uczestników zebrania głos zabrali ;wójt gminy Witold  Szpytman, przewodniczący Rady Gminy Piotr Pękalski, były wicemarszałek Stanisław Bajda. Została wybrana nowa Rada Sołecka Reczpola.Zebrani dowiedzieli się o planowanych pracach i inwestycjach w tym roku w miejscowości.

 

Decoupage na pisankach

Email Drukuj PDF

W minioną sobotę tj. 12 marca br. odbyły się warsztaty, na których zdobiliśmy jajka techniką decoupage. Grupka uczniów klasy IV i VI oraz nauczycielki z zapałem ozdabiały  jajka styropianowe, zajączki i naczynia. Skończone dzieła będziemy podziwiać na kiermaszu przedświątecznym w szkole.

Poprawiony: poniedziałek, 14 marca 2011 10:40
 

Dzień Kobiet

Email Drukuj PDF

Z okazji Dnia Kobiet cała męska społeczność naszej szkoły składa wszystkim Paniom i Dziewczętom najlepsze życzenia! Z okazji tego pięknego święta klasa pierwsza pod opieką pani B. Buś przygotowała uroczystą akademię, natomiast uczniowie klasy trzeciej przedstawili krótki niemieckojęzyczny teatrzyk!

Poprawiony: wtorek, 08 marca 2011 19:35
 


Strona 114 z 119

sonda

ile czasu dziennie poświęcasz na naukę?
 

Licznik

dzisiaj287
wczoraj593
w tygodniu287
w miesiącu6108
wszystkie601223
Powered by Kubik-Rubik.de

on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 123 gości 

jest godzina

kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Poniedziałek
10 Grudnia 2018
Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka
Imieniny obchodzą
Andrzej, Daniel, Judyta, Julia, Maria,
Radzisława

Do końca roku zostało 22 dni.
Zodiak: Strzelec