Szkoła Podstawowa w Reczpolu

37-755 Krzywcza

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home
Aktualności

Wyjazd do Rzeszowa

Email Drukuj PDF

Na ten dzień uczniowie czekali z niecierpliwością. We czwartek 20 stycznia grupa uczniów naszej szkoły pod opieką p.Joanny Bednarz i p. Tomasza Susa udała się do Rzeszowa. Pierwszą atrakcją dnia była wizyta w kinie "Zorza" na projekcji filmu "Opowieści z Narni". Film trzymał w napięciu, a technika 3D w doskonały sposób przeniosła nas w świat fantazji. Z kina wyruszyliśmy zadowoleni i radośni. Kolejną przyjemnością tego dnia było lodowisko, na którym uczniowie doskonalili umiejętność jazdy na łyżwach. Po wyczerpującym treningu, zmęczeni udali się na krótki odpoczynek i gorący posiłek, po którym ponownie wrócili na lodowisko, aby utrwalić umiejętność jazdy na łyżwach. Po całym dniu pełnym wrażeń około godziny 20.00 wrócili do domów. Zapraszamy do galerii.

Poprawiony: piątek, 21 stycznia 2011 09:19
 

Zabawa choinkowa

Email Drukuj PDF

13 stycznia w naszej szkole odbyła się tradycyjna zabawa choinkowa. W przygotowanie imprezy zaangażowali się rodzice Rady Rodziców. Wspólnie przygotowali poczęstunek dla wszystkich uczniów oraz czuwali nad sprawnym przebiegiem imprezy.

Poprawiony: czwartek, 20 stycznia 2011 21:02
 

Dzień Babci i Dziadka

Email Drukuj PDF

23 stycznia 2011r. w Świetlicy Wiejskiej w  Reczpolu o godz. 15 , odbędzie się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.   Uczniowie klas I-III oraz oddziau przedszkolnego przygotowali program artystyczny pod opieką pań:M.Brożyniak,B.Buś,M.Tymczyk i E.Czubocha.Chór szkolny pod kierunkiem pani Beaty Grabas da koncert kolęd.Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów.

 

Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji

Email Drukuj PDF

Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji z Operonem i Polska The Time odbędzie się :

13 stycznia 2011 r.- klasa szósta

31 marca 2011r. klasa trzecia

Uczniowie naszej szkoły zostali zgłoszeni do udziału w w/w sprawdzianach.

Poprawiony: wtorek, 11 stycznia 2011 15:36
 

teatr, architektura, ...

Email Drukuj PDF

teatr, architektura, ... - słów kilka o wyjeździe do Przemyśla.

"Pewnego ciepłego, czerwcowego popołudnia na Zielone Wzgórze zamieszkiwane przez Marylę i Mateusza Cuthbertów przyjechała mała sierota, która nazywała się Ania Shirley ..." Tak rozpoczyna się historia o niezwykle barwnej, może troszkę lekkomyślnej, rudej i piegowatej dziewczynce. O tym ile niesamowitych przygód miała Ania mogli przekonać się uczniowie klasy IV i V, którzy w dniu 05.01.2011r obejrzeli przedstawienie pt. "Ania z Zielonego Wzgórza", adaptację powieści L.M. Montgomery w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacyjnego z Krakowa. Sztuka została wystawiona w PCKiN Zamek w Przemyślu.

Wyjazd do teatru nie był jedyną atrakcją tego dnia. Korzystając z okresu bożonarodzeniowego uczniowie obejrzeli szopki w przemyskich kościołach. Podziwiali przepiękną architekturę starego grodu nad sanem. W archikatedrze grecko-katolickiej obejrzeli zabytkowy XVII-wieczny ikonostas. Przemyśl, to nie tylko historia czego namacalnym dowodem jest niedawno otwarta "Galeria Sanowa", którą także "zwiedzili" uczniowei. Zadowoleni z tak bogatego w przeżyciu dnia wszyscy szczęśliwie powrócili do domów.

Zredagowała: M. Tenus

W tym też dniu uczniowie nauczania zintegrowanego i oddziału przedszkolnego wyjechały na spektakl pt. "Calineczka". Sztuka dzieciom bardzo się podobała, dzieci wróciły zadowolone.

Zredagowała: M. Tymczyk

Poprawiony: poniedziałek, 10 stycznia 2011 13:24
 


Strona 119 z 119

sonda

ile czasu dziennie poświęcasz na naukę?
 

Licznik

dzisiaj637
wczoraj634
w tygodniu1271
w miesiącu7092
wszystkie602207
Powered by Kubik-Rubik.de

on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 263 gości 

jest godzina

kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Wtorek
11 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Damazy, Daniela, Julia, Stefan,
Waldemar, Wojmir

Do końca roku zostało 21 dni.
Zodiak: Strzelec