Szkoła Podstawowa w Reczpolu

37-755 Krzywcza

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home kiermasz świąteczny

kiermasz świąteczny

Email Drukuj PDF

Święta Bożego Narodzenia to czas dzielenia się z innymi tym, co mamy najlepszego. Pamiętając o tej zasadzie uczniowie naszej szkoły z klas V i VI wykorzystując swój talent i umiejętności  przygotowali oryginalne ozdoby bożonarodzeniowe i okolicznościowy program artystyczny. Serdecznie zapraszamy dnia 11 grudnia 2011 roku (niedziela) do Szkoły Podstawowej w Reczpolu na godzinę 15.00 w celu obejrzenia twórczości naszych uczniów, a jednocześnie do zakupu ozdób. Informujemy, że uzyskany dochód zostanie wykorzystany na dofinansowanie wycieczki szkolnej.

Poprawiony: czwartek, 01 grudnia 2011 17:54  

sonda

ile czasu dziennie poświęcasz na naukę?
 

Licznik

dzisiaj58
wczoraj676
w tygodniu2770
w miesiącu10242
wszystkie622873
Powered by Kubik-Rubik.de

on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 295 gości 

jest godzina

kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Piątek
18 Stycznia 2019
Imieniny obchodzą
Bogumił, Jaropełk, Krystyna, Liberata,
Małgorzata, Piotr, Pryska

Do końca roku zostało 348 dni.
Zodiak: Koziorożec