Szkoła Podstawowa w Reczpolu

37-755 Krzywcza

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home historia Absolwenci szkoły w Reczpolu

Absolwenci szkoły w Reczpolu

Email Drukuj PDF

Rocznik 1960:

1.Bajda Eugeniusz s.Tadeusza

2.Bajda  Henryk s.Floriana

3.Bajda Maria c.Józefa

4.Beściak Adam s.Władysława

5.Błahuta Jan s.Władysława

6.Bryliński Wiesław s. Władysława

7.Fednar Czesława c.Edwarda

8.Kwaśna Maria c.Władysława

9.Kwaśny Józef s.Jana

10.Lekki Andrzej s.Stanisława

11.Lewiarz Bronisława c.Janiny

12.Opaluch Maria

13.Pawłowska Wiktoria c.Karola

14.Wagiła Zenon s.Stefana

15.Wajda Edward s.Stanisława

16.Wanat Janusz s.Antoniego

17.Wróbel Wiesław s.juliana

18.Zazula Helena c.Władysława

 

Rocznik 1961:

1.Bednarczyk Danuta c.Alberta

2.Bednarczyk Stanisław s.Franciszka

3.Błahuta Teresa c.Edwarda

4.Bury Tomasz s.Franciszka

5.Buś Krystyna c.Andrzeja

6.Chrobak Zbigniew

7.Fednar Kazimierz s.Edwarda

8.Fednar Ludwika c.Stanisława

9.Iwasieczko Tadeusz s.Władysława

10.Iwaszko Maria c.Władysława

11.Jach Stanisław s.Józefa

12.Kozłowski Krzysztof s.Bronisława

13.Kwaśny Krystyna c.Augusta

14.Lignowski Adam

15.Martyn Bogusław

16.Mazur Henryk s.Bronisława

17.Mikita Ryszard s.Henryka

18.Pająk Kazimierz s.Jana

19.Pantuła Halina c.Stanisława

20.Pastuszek Zbigniew s.Mieczysława

21.Pawłowski Adam s.Bronisława

22.Perduta Eugeniusz s.Tadeusza

23.Rakoczy Edward s.Stefana

24.Skubisz Wiesław s.Zbigniewa

25.Szpytman Alicja c.Jana

26.Szuban Teresa

27.Tenus Marek s.Jana

28.Wojtowicz Józef s.Franciszka

29.Zazula Stanisław s.Władysława

30.Urban Kazimierz s.Jana

31.Urban Władysław s. Jana

 

Rocznik 1962:

1.Bajda Teresa c.Floriana

2.Bednarczyk Zbigniew s.Józefa

3.Błotnicka Lucyna c.Jana

4.Ciećko Adam s.Bronisława

5.Dzimira Andrzej s.Jana

6.Kowaliński Eugeniusz s.Michała

7.Kwaśny Stanisław s.Jana

8.Lewiarz Stanisław s.Jana

9..Lignowski Wiesław s.Mariana

10.Lis Krzysztof s.Bronisława

11.Pastuszek Irena c.Mieczysława

12.Szpytman Czesław s.Józefa

13.Szpytman Jan.s.Józefa

14.Szuban Elżbieta c.Jana

15.Szuban Marta c.Franciszka

16.Tomaszewski Janusz s.Józefa

17.Wagiła Mirosław s.Stefana

18.Wojtowicz Teresa c.Jakuba

19.Wróbel Lidia c.JulianaBajda

20.Zatwardnicki Ryszard s.Franciszka

 

Rocznik 1963:

1.Bajda Teresa c.Kazimierza

2.Bednarczyk danuta c.Józefa

3.Betlej Elżbieta c.Władysława

4.Brylińska Bogusława c.Stanisława

5.Buś Jadwiga c.Franciszka

6.Fednar Adam s.Edwarda

7.Iwasieczko Irena c.Władysława

8.Iwaszko Marek s.Władysława

9.Krzywińska Krystyna c.Józefa

10.Kuras Eugeniusz s.Stanisława

11.Kwaśny Józef s.Augusta

12.Mikita Franciszek s.Henryka

13.Mikita Maria c.Piotra

14.Pawłowska Elżbieta c.Franciszka

15.Pawłowski Tadeusz s.Karola

16.Perduta Stanisława c.Tadeusza

17.Szpytman Krystyna c.Stanisława

18.Szuban Edward s.Józefa

19.Szuban Janusz s.Bronisława

20.Tenus Zbigniew s.Jana

.


 

 

 

sonda

ile czasu dziennie poświęcasz na naukę?
 

Licznik

dzisiaj409
wczoraj980
w tygodniu2334
w miesiącu15634
wszystkie358407
Powered by Kubik-Rubik.de

on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 86 gości 

jest godzina

kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Środa
22 Listopada 2017
Imieniny obchodzą
Cecylia, Marek, Maur, Wszemiła
Do końca roku zostało 40 dni.
Zodiak: Skorpion