Szkoła Podstawowa w Reczpolu

37-755 Krzywcza

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home historia Absolwenci szkoły w Reczpolu

Absolwenci szkoły w Reczpolu

Email Drukuj PDF

Rocznik 1990:

1.Brylińska Sylwia c.Mieczysława

2.Buś Dawid s.Henryka

3.Daraż Iwona c.Zbigniewa

4.Gerula Krzysztof s.Janusza

5.Iwasieczko Mariusz s.Janusza

6.Mazur Dariusz s.Leszka

7.Mazurkiewicz Kamila c.Józefa

8.Mikita Piotr s.Franciszka

9.Pastuszek Angelika c.Józefa

10.Pawłowska Marta c.Edwarda

11.Sarosińska Kamila c.Dariusza

12.struk Justyna c.Mariana

13.Szpytman Dominika c.Witolda

14.Szpytman Robert s.Andrzeja

15.Wanat Kamil s.Tadeusza

16.Wolan Grzegorz s.Józefa

17.Urban Andrzej s. Władysława

18.Zatwardnicka Bernadetta c.Jana

 

Rocznik 1992:

1.Bajda Bernadetta c.Eugeniusza

2.Bednarczyk Damian  s.Janusza

3.Gerula Damian s.Edwarda

4.Głowacz Damian s.Mariusza

5.Kuźniar Andrzej s.Stanisława

6.Pająk Daniel s.Mieczysława

7.Pająk Jarosław s.Stanisława

8.Pastuszek Kamila c.Józefa

9.Sarosińska Patrycja c.Dariusza

10.Sus Sebastian s.Waldemara

11.Świst Marta c.Eugeniusza

12.Szpytman Ewelina c.Jacka

13.Wanat Adrian s.Stanisława

14.Wojtowicz Marzena c.Jana

 

Rocznik 1993:

1.Bajda Barbara c.Stanisława

2.Buś Artur s.Henryka

3.Buś Wioletta c.Tadeusza

4.Daraż Robert s.Zbigniewa

5.Fednar Mateusz s.Stanisława

6.Gerula Mariola c.Edwarda

7.Iwasieczko Anna c.Janusza

8.Iwasieczko Anna c.Janusza

9.Pająk Dariusz s.Mieczysława

10.Pająk Mateusz s.Stanisława

11.Sarosińska Joanna c.Dariusza

12.Sochacka Anna c.Józefa

13.Sroga Katarzyna c.Ryszarda

14.Szpytman Urszula c.Tadeusza

15.Tomaszewski Kamil s.Andrzeja

16.Wojtowicz Kamil s.Józefa

17.Wolan Marcin s.Józefa

18.Urban Iwona c.Władysława

 

Rocznik 1994:

1.Bajda Bartosz s.Eugeniusza

2.Bajda Jarosław s.Stanisława

3.Fednar Aneta c.Stanisława

4.Gerula Dorota c.Edwarda

5.Głowacz angelika c.Mariusza

6.Pastuszek Roman s.Jana

7.Wojtowicz Ewa c.Józefa

8.Zatwardnicki Michał s.Marka

 

Rocznik 1995:

1.Bajda Joanna c.Adama

2Bajda Wiesław s.Stanisława

3.Betlej Łukasz s.Jerzego

4.Błotnicka Katarzyna c.Mariusza

5.Buś Izabela c.Tadeusza

6.Daraż Łukasz s.Zbigniewa

7.Dudziński Mateusz s.Tomasza

8.Dzimira Bogdan s.Andrzeja

9.Fudali Daniel s.Grzegorza

10.Gerula Sabina c.Edwarda

11.Mikita Małgorzata  c.Franciszka

12.Pająk Dominik s.Stanisława

13.Pawłowski Daniel s.Mieczysława

14.Sus Mateusz s.Waldemara

15.Szpytman Aleksandra c.Jacka

16.Szpytman Damian s.Małgorzaty

17.Szpytman Karolina c.Witolda

18.Szpytman Marek s.Andrzeja

19.Wanat Sabina c.Stanisława

20.Zatwardnicka Marzena c.Wiesława

 

Rocznik 1996:

1.Bednarczyk Agnieszka c.Jana

2.Daraż Maciej s.Zbigniewa

3.Dudzińska Dominika c.Witolda

4.Gerula Krystian s.Edwarda

5.Głowacz Dawid s.Wiesława

6.Mazur Damian s.Leszka

7.Pająk Żaneta c.Mieczysława

8.Pastuszek Kacper s.Józefa

9.Pawłowski Łukasz s.Mieczysława

10.Świst Dominik s.Bogdana

11.Świst Mateusz s.Bogdana

21.Szpytman Jarosław s.Janusza

13.Szpytman Krzysztof s.Tadeusza

14.Tomaszewski Damian s.Andrzeja

15.Tomaszewski Jakub s.Andrzeja

16.Urban Monika c.Władysława

 

Rocznik 1997:

1.Amarowicz Urszula c.Mariusza

2.Bajda Łukasz s.Adama

3.Bajda Magda c.Eugeniusza

4.Betlej Paweł s.Jerzego

5.Bochenek Damian s.Grzegorza

6.Frosztęga Bartłomiej s.Kazimierza

7.Fudali Edward s.Grzegorza

8.Lewiarz Krzysztof s.Stanisława

9.Szpytman Agata c.Kazimierza

10.Szpytman Ewelina c.Jana

11.Urban Piotr s.Władysława

 

Rocznik 1998:

1.Dudziński Hubert s.Tomasza

2.Fednar Marcin s.Eugeniusza

3.Fednar Sylwester s.Władysława

4.Głowacz Sabina c.Wiesława

5.Jach Monika c.Stanisława

6.Kowalińska Justyna c.Eugeniusza

7.Mazur Anna c.Józefa

8.Pawłowski Marcin s.Edwarda

9.Szpytman Dawid s.Wojciecha

10.Szpytman Iwona c.Janusza

11.Wanat Kamil s.Wojciecha

12.Wróbel Dominik s.Witolda

 

Rocznik 1999:

1.Błotnicka Sabina c.Mariusza

2.Bochenek Monika c.Grzegorza

3.Buś Mateusz s.Tadeusza

4.Fednar Mateusz s.Stanisława

5.Gerula Jacek s.Janusza

6.Iwasieczko Kamila c.Dariusza

7.Kowalińska Patrycja c.Eugeniusza

8.Leszczuch Natalia c.Antoniego.

9.Lewiarz Aleksandra c.Stanisława(ur.2000r.)

10.Pająk Przemysław s.Mieczysława

11.Wanat Arkadiusz s.Stanisława

12.Waśko Kamila c.Radosława

13.Wojtowicz Magdalena c.Józefa

14.Zabawska Karolina c.Krzysztofa

15.Zabawski Krystian s.Krzysztofa

16.Zatwardnicki Maciej s.Marka

 

Rocznik 2000:

1.Amarowicz Natalia c.Mariusza

2.Fednar Julia c.Krzysztofa

3.Kowalińska Anna c.Eugeniusza

4.Mazur Adam s.Józefa

5.Pawłowski Arkadiusz s.Mieczysława

6.Pawłowski Bartłomiej s.Krzysztofa

7.Pawłowska Izabela c.Roberta

 







 


Poprawiony: środa, 12 kwietnia 2017 15:05  

sonda

ile czasu dziennie poświęcasz na naukę?
 

Licznik

dzisiaj409
wczoraj980
w tygodniu2334
w miesiącu15634
wszystkie358407
Powered by Kubik-Rubik.de

on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 89 gości 

jest godzina

kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Środa
22 Listopada 2017
Imieniny obchodzą
Cecylia, Marek, Maur, Wszemiła
Do końca roku zostało 40 dni.
Zodiak: Skorpion