Home XIX Sejmik Folklorystyczny

XIX Sejmik Folklorystyczny

2 kwietnia 2017 roku odbył się XIX Sejmik Folklorystyczny związany z obchodami Świat Wielkanocnych. Wójt gminy Krzywcza Wacław Pawłowski powitał wszystkich gości, po czym głos zabrał starosta przemyski, wójt gminy Medyka, ksiądz proboszcz Janusz Wilusz. Następnie odbył się Koncert Pieśni Pasyjnych w wykonaniu chóru "Gloria" z Babic. Kolejnym punktem był występ uczniów naszej szkoły. Na zakończenie wręczone zostały nagrody i dyplomy za udział w konkursach na najpiękniejszą pisankę, palmę wielkanocną, baby i mazurki wielkanocne. Uczeń naszej szkoły - Dawid Pękalski zdobył II miejsce w kategorii palma wielkanocna. Na korytarzach szkolnych odbył się kiermasz,  na którym 20 rękodzielników oferowało swoje dzieła.

Poprawiony: środa, 08 listopada 2017 20:52