Szkoła Podstawowa w Reczpolu

37-755 Krzywcza

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home XIX Sejmik Folklorystyczny

XIX Sejmik Folklorystyczny

Email Drukuj PDF

2 kwietnia 2017 roku odbył się XIX Sejmik Folklorystyczny związany z obchodami Świat Wielkanocnych. Wójt gminy Krzywcza Wacław Pawłowski powitał wszystkich gości, po czym głos zabrał starosta przemyski, wójt gminy Medyka, ksiądz proboszcz Janusz Wilusz. Następnie odbył się Koncert Pieśni Pasyjnych w wykonaniu chóru "Gloria" z Babic. Kolejnym punktem był występ uczniów naszej szkoły. Na zakończenie wręczone zostały nagrody i dyplomy za udział w konkursach na najpiękniejszą pisankę, palmę wielkanocną, baby i mazurki wielkanocne. Uczeń naszej szkoły - Dawid Pękalski zdobył II miejsce w kategorii palma wielkanocna. Na korytarzach szkolnych odbył się kiermasz,  na którym 20 rękodzielników oferowało swoje dzieła.

 

Poprawiony: środa, 08 listopada 2017 20:52  

sonda

ile czasu dziennie poświęcasz na naukę?
 

Licznik

dzisiaj69
wczoraj602
w tygodniu1796
w miesiącu9241
wszystkie550362
Powered by Kubik-Rubik.de

on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 101 gości 

jest godzina

kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna