Szkoła Podstawowa w Reczpolu

37-755 Krzywcza

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home XIX Sejmik Folklorystyczny

XIX Sejmik Folklorystyczny

Email Drukuj PDF

2 kwietnia 2017 roku odbył się XIX Sejmik Folklorystyczny związany z obchodami Świat Wielkanocnych. Wójt gminy Krzywcza Wacław Pawłowski powitał wszystkich gości, po czym głos zabrał starosta przemyski, wójt gminy Medyka, ksiądz proboszcz Janusz Wilusz. Następnie odbył się Koncert Pieśni Pasyjnych w wykonaniu chóru "Gloria" z Babic. Kolejnym punktem był występ uczniów naszej szkoły. Na zakończenie wręczone zostały nagrody i dyplomy za udział w konkursach na najpiękniejszą pisankę, palmę wielkanocną, baby i mazurki wielkanocne. Uczeń naszej szkoły - Dawid Pękalski zdobył II miejsce w kategorii palma wielkanocna. Na korytarzach szkolnych odbył się kiermasz,  na którym 20 rękodzielników oferowało swoje dzieła.

 

Poprawiony: środa, 08 listopada 2017 20:52  

sonda

ile czasu dziennie poświęcasz na naukę?
 

Licznik

dzisiaj132
wczoraj642
w tygodniu1401
w miesiącu11991
wszystkie607106
Powered by Kubik-Rubik.de

on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 300 gości 

jest godzina

kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Środa
19 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Abraham, Beniamin, Dariusz, Gabriela,
Mścigniew, Nemezjusz, Tymoteusz, Urban

Do końca roku zostało 13 dni.
Zodiak: Strzelec