Home Rajd rowerowy

Rajd rowerowy

W blasku pięknego słońca uczniowie naszej szkoły ruszyli  w piątek 19 maja na rajd rowerowy. Na początku sprawdzono stan techniczny rowerów oraz odpowiednie przygotowanie uczniów do wycieczki. Trasa rajdu w formie pętli prowadziła przez piękne tereny gminy Krzywcza począwszy od Reczpola - Krzywczę- Chyrzynę - Kupnę i powrót do Reczpola. Uczniowie podczas jazdy mieli okazję na poznanie najbliższego środowiska i specyfikacji swego regionu oraz aktywnie spędzić czas. Zadowoleni z uśmiechem na twarzy zakończyliśmy rajd pysznymi lodami. Dziękuję również za pomoc przy opiece uczniów panu Tomaszowi Jawniakowi.  Rajd zorganizowany został w ramach realizacji projektu pod hasłem "Żyję zdrowo na sportowo", sfinansowanego przez BDU.

w miesiącu19885