Home Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęliśmy Mszą Św. celebrowaną przez księdza Jana Rogulę w miejscowym kościele. Następnie wszyscy udali się do szkoły, gdzie Pani Dyrektor  powitała wszystkich uczniów, rodziców oraz nauczycieli.  Najbardziej pracowici uczniowie otrzymali wymarzone świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe.  Najwyższą średnią ocen, a tym samym miano "Wzorowego Ucznia" uzyskała uczennica klasy V -  Milena Pawłowska. Serdecznie jej gratulujemy
i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych. W gronie osób z najwyższą średnią w szkole  w klasach IV-VI znaleźli się:
Laura Fudali, Karolina Strojek i Eryk Phung Van. Wręczone zostały również nagrody za czytelnictwo oraz za 100 % frekwencję. Po części oficjalnej odbyły się spotkania z wychowawcami klas. Były wspólne rozmowy i refleksje, było wiele radości, ale też i łez wzruszenia - szczególnie wśród  uczniów klasy trzeciej, którzy  żegnali  się z Panią.  Ten rok należy już do przeszłości. Przed uczniami i nauczycielami wakacje.