Szkoła Podstawowa w Reczpolu

37-755 Krzywcza

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Siódmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Siódmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Email Drukuj PDF

29 września 2017 roku obchodziliśmy w naszej szkole VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jest to międzynarodowa akcja, która ma na celu zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po długiej przerwie wakacyjnej, a także uświadomienie, iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym. W naszej szkole zmagania z tabliczką mnożenia odbywały się w dwóch grupach wiekowych: klasa III pod kierunkiem p. Aleksandry Bednarz i klasy IV-VII pod kierunkiem p. Agnieszki Cempura. Uczniowie klas IV-VII rozegrali zacięte mecze na komputerach. W ciągu dwóch minut musieli podać jak najwięcej wyników z mnożenia w zakresie do 100. Zwycięzcami meczu zostali:

  • klasa IV - Gabriela Leszczuch
  • klasa V - Błotnicki Przemysław
  • klasa VI - Milena Pawłowska
  • klasa VII - Mateusz Mazur
W klasie III uczniowie przeszli przez następujące etapy: test pisemny, quiz, rozwiązywanie działań na platformie MatZoo. Po zsumowaniu punktów mistrzem tabliczki mnożenia został Adrian Mielnikiewicz, tuż za nim uplasowali się Bartłomiej Sus i Klaudia Szpytman.

Poprawiony: poniedziałek, 02 października 2017 15:30  

sonda

ile czasu dziennie poświęcasz na naukę?
 

Licznik

dzisiaj13
wczoraj452
w tygodniu13
w miesiącu7269
wszystkie517958
Powered by Kubik-Rubik.de

on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 116 gości 

jest godzina

kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Poniedziałek
16 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Andrzej, Benedykt, Dzierżysław,
Dziersław, Eustachy, Eustachiusz,
Faust, Maria Magdalena, Marika, Ostap,
Ruta, Stefan

Do końca roku zostało 169 dni.
Zodiak: Rak