Home Dzień Edukacji Narodowej

13 października odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie szkoły  wyrazili swoim nauczycielom wdzięczność za codzienną pracę, troskę i poświęcenie. W dniu Ich święta przygotowali dla swoich nauczycieli artystyczną ucztę, zabarwioną dużą dawką humoru. Odtworzyli słowem, gestem i piosenką klimat szkolnego życia. W tym uroczystym dniu słowa podziękowania i życzenia przekazała pracownikom - dyrektor szkoły. W swoim przemówieniu zaznaczyła, że wszyscy, którzy tworzą szkołę: nauczyciele, pracownicy obsługi, rodzice i uczniowie mają wpływ na panujący w niej klimat i relacje. Podziękowała wszystkim zaangażowanie i ogromny wkład pracy na rzecz szkoły oraz poświęcenie i serce, którym obdarzanie są uczniowie. Na zakończenie wręczyła nauczycielom i pracownikom obsługi Nagrody Dyrektora Szkoły.

Poprawiony: piątek, 13 października 2017 18:14