Home Konkurs Kolęd i Pastorałek

Konkurs Kolęd i Pastorałek

18 grudnia 2017 r. w Babicach odbył się Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek zorganizowany przez Urząd Gminy Krzywcza, Bibliotekę Publiczną i Świetlicę Wiejską w Babicach oraz Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct w Przemyślu. W konkursie udział wzięli uczniowie naszej szkoły z klas 4 i 5. Podczas zmagań konkursowych oceniane były m. in. umiejętności wokalne, ogólne wrażenie artystyczne, oryginalność wykonania utworu, interpretacja i poprawność językowa.  I miejsce zajęła Gabriela Leszczuch za wykonanie kolędy ,,Jezus Malusieńki". Maja Jęderko pastorałką ,,Bosy pastuszek"wyśpiewała miejsce V. Julia Szpytman za wykonanie kolędy ,,Przybieżeli do Betlejem" otrzymała VI miejsce. Wyróżnienia przypadły: Martynie Wanat za kolędę "Lulajże Jezuniu" i Przemysławowi Błotnickiemu,  który wykonał  "Pójdźmy wszyscy do stajenki". Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Poprawiony: wtorek, 19 grudnia 2017 17:28

wszystkie520272