Home Wigilia szkolna

Wigilia szkolna

Wigilia w szkole to szczególny dzień dla całej społeczności szkolnej. Wspólna uroczystość integruje uczniów, nauczycieli, pracowników oraz rodziców. W naszej szkole jest szczególnym dniem, na który czekamy przez cały rok. Od kilku już lat jest tradycją, że uroczystość ta odbywa się wspólnie dla całej społeczności szkolnej. Najmilszą chwilą uroczystości było łamanie się opłatkiem. Płynęły składane  z głębi serc życzenia, uśmiech gościł na wszystkich twarzach. Ze wszystkich stron dało się słyszeć ciepłe i szczere "Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku". Po życzeniach wszyscy zasiedli do wspólnego stołu. Był barszcz, pierogi, przepyszne ciasto upieczone przez rodziców. Po wszystkim było wspólne kolędowanie. Nie udałoby się wszystkiego tak przygotować i sprawnie przeprowadzić, gdyby nie nieoceniona pomoc rodziców, którzy w tym gorącym przedświątecznym okresie poświęcili swój wolny czas i pomogli wspólnie przybliżyć dzieciom piękne tradycje Świąt Bożego Narodzenia obchodzonego w naszych domach. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc paniom: Marii Żółty, Bożenie Bajda, Wiesławie Iwasieczko, Monice Śmigielskiej, Alicji Szpytman, Marii Bajda, Anecie Dudzińskiej, Joannie Mielnikiewicz, Annie Olearczyk, Bożenie Budzińskiej, Elżbiecie Wanat i Katarzynie Potockiej.

Fotorelacja: https://www.facebook.com/581183892273041/photos/pcb.630794780645285/630794290645334/?type=3&theater

Poprawiony: sobota, 23 grudnia 2017 14:54