Home Pierwszy dzień ferii

Pierwszy dzień ferii

Pierwszy dzień ferii w naszej szkole rozpoczął się od warsztatów chemicznych i biologicznych. Tego dnia sala przyrodnicza zamieniła się w prawdziwe laboratorium, w którym uczniowie, zwłaszcza najmłodsi, mogli pod okiem pani Renaty Zaleskiej wykonywać doświadczenia chemiczne, a pod opieką pani Joanny Kapuśniak dokonywać obserwacji pod mikroskopem. Lekcja chemii i biologii okazała się bardzo owocna, zapierająca dech w piersiach i budząca wśród dzieci nowe zainteresowania. Po wspaniałych pokazach naukowych uczniowie mieli możliwość lepienia z piankoliny pod okiem pań: Aleksandry Bednarz, Małgorzaty Brożyniak i Sabiny Brożyna. Z pachnącej pianki i mąki ziemniaczanej wyczarowały piękne, kolorowe babeczki, bałwanki i inne wytwory.
Zapraszamy do obejrzenia interesującej i bogatej galerii zdjęć!!!

https://www.facebook.com/Publiczna-Szko%C5%82a-Podstawowa-w-Reczpolu-581183892273041/ hc_ref=ARR_pfmnO_re2oJgOvSCF0XppJsjAXjjoZzFWy6ZxmTs6_cgVEnyRyuhVPzdUGmSHcM

Poprawiony: poniedziałek, 29 stycznia 2018 18:03