Home Konkurs Biblijny - etap dekanalny

Konkurs Biblijny - etap dekanalny

6 marca w Szkole Podstawowej w Babicach odbył się etap dekanalny Konkursu Biblijnego "Duch Święty napełnia nas swoją mądrością i łaską". W konkursie wzięło udział 21 uczniów, laureatów etapu szkolnego konkursu z terenu dekanatu dubieckiego. Uczestnicy konkursu reprezentowali dziewięć szkół podstawowych z terenu dekanatu: Babice, Bachórz, Bachórzec, Dubiecko, Iskań, Nienadowa, Przedmieście Dubieckie, Ruszelczyce i Reczpol. Naszą szkołę reprezentowali: Milena Pawłowska, Paweł Żółty i Rafał Amarowicz. Wszyscy spisali się bardzo dobrze: Milena Pawłowska zajęła drugie miejsce w konkursie i będzie reprezentować naszą szkołę i dekanat dubiecki w finale archidiecezjalnym konkursu w Przemyślu 15 maja br., Rafał Amarowicz był piąty, a Paweł Żółty siódmy. Wszystkim, a szczególnie Milenie serdecznie gratulujemy!

Poprawiony: wtorek, 06 marca 2018 17:10