Home Jan Paweł II

11 kwietnia obchodziliśmy 13 rocznicę śmierci Papieża Jana Pawła II. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klas IV - VII. W atmosferze zadumy i wyciszenia wspominaliśmy wydarzenia związane z  życiem codziennym Papieża, a także z jego młodością i dorastaniem w ukochanych Wadowicach. Nie zabrakło w niej myśli i przesłań Św. Jana Pawła II  skierowanych do dzieci i młodzieży. Całość apelu dopełniły utwory poetyckie Karola Wojtyły recytowane przez uczniów z ogromnym przejęciem i zaangażowaniem oraz wspólne śpiewanie "Barki". Program wzbogacony został także wzruszającą prezentacją multimedialną ukazującą zdjęcia związane z Osobą Jana Pawła II .  Uroczystość ta była zarówno hołdem oddanym przez uczniów naszej szkoły największemu Polakowi wszechczasów  - Świętemu Janowi Pawłowi II,  jak też podziękowaniem za jego pontyfikat, będący niepowtarzalnym darem dla każdego z nas.

Poprawiony: środa, 11 kwietnia 2018 18:00