Home Pielgrzymko wycieczka kl. III

Pielgrzymko wycieczka kl. III

22 maja odbyła się pielgrzymko-wycieczka uczniów klasy III naszej szkoły w Bieszczady. Dzieci najpierw dziękowały Bogu za dar I spowiedzi i Komunii św. za przyczyną Matki Bożej Pięknej Miłości w sanktuarium w Polańczyku, następnie udały się nad Zalew Soliński i zaporę wodną. Po południu pojechały do ośrodka Caritas w Myczkowcach. Tam, po obiedzie, zwiedzały wystawę miniatur drewnianych budynków sakralnych terenu Pogórza Karpackiego (kościoły łacińskie, cerkwie prawosławne i greckokatolickie) w Parku Miniatur Centrum Kultury Ekumenicznej, następnie Ogród Biblijny przedstawiający najważniejsze wydarzenia Starego i Nowego Testamentu, urozmaicone roślinnością z Ziemi Świętej oraz mini-zoo. Wieczorem, pełne wrażeń powróciły do Reczpola.

Poprawiony: środa, 23 maja 2018 08:24