Home Gminny Konkurs Języka Angielskiego

Gminny Konkurs Języka Angielskiego

W dniu 24.05.2018 r. odbyła się III edycja Gminnego Konkursu z Języka Angielskiego. Do rywalizacji przystąpili uczniowie czterech szkół z terenu Gminy Krzywcza: Szkoła Podstawowa w Babicach, Szkoła Podstawowa w Ruszelczycach, Szkoła Podstawowa w Krzywczy, Szkoła Podstawowa w Reczpolu. Zagadnienia obejmowały treści z podstawy programowej kształcenia ogólnego dla szkoły podstawowej. Uczniowie rozwiązywali zadania z zakresu gramatyki, leksyki, czytania ze zrozumieniem, pisania i komunikacji językowej. Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych ( kl. IV-V oraz VI-VII). Poziom uczestników był bardzo wyrównany, o zdobyciu pierwszego miejsca decydowały detale. Laureatami konkursu w następujących kategoriach zostali:

KL. IV-V

1 miejsce - Dominik Banaś (Szkoła Podstawowa w Ruszelczycach)

2 miejsce - Łukasz Rabczak (Szkoła Podstawowa w Babicach)

3 miejsce - Amelia Sobol (Szkoła Podstawowa w Krzywczy)

KL. VI-VII

1 miejsce - Milena Pawłowska (Szkoła Podstawowa w Reczpolu)

2 miejsca - Nikolas Łaba (Szkoła Podstawowa w Ruszelczycach)

3 miejsce - Aleksandra Rodzeń (Szkoła Podstawowa w Krzywczy)

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Reczpolu. Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie w/w konkursu była pani mgr Justyna Bury-Sarnicka. Uczniowie otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy. Serdeczne podziękowania należą się paniom Annie Ekiert oraz Sylwii Kozieradzkiej za przygotowanie uczniów do konkursu oraz przyjęcie zaproszenia do naszej szkoły. Laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejne edycje konkursu.

Poprawiony: czwartek, 24 maja 2018 20:51