Home Święto Rodziny

Święto Rodziny

29 maja 2018 roku obchodziliśmy Święto Rodziny. W tym dniu wszystkie dzieci podziękowały swoim rodzicom za nieprzespane noce, za zrozumienie, za trud dnia codziennego, za godne życie oraz za serce, które bije głównie dla nich, a także za najpiękniejszą miłość, którą obdarzane. Kiedy na scenie pojawiły się dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas młodszych, można było usłyszeć i zobaczyć różne formy artystyczne: taneczne,recytatorskie, śpiew. W ten sposób wypowiedziały najserdeczniejsze słowa - o domu rodzinnym, niewysłowionej dobroci matczynego serca i ojcowskiej trosce. Licznie zgromadzeni rodzice cieszyli się na widok występujących pociech. Po zakończeniu części artystycznej na rodziców i uczniów czekały kolejne atrakcje, m.in. wspólne ognisko, zabawy na dmuchańcach, wata cukrowa, popcorn itp. Święto Rodziny było wspaniałą okazją do integracji,  wspólnej zabawy, wymiany doświadczeń i nauki. Zadowolenie, uśmiech na twarzach uczniów, rodziców i nauczycieli potwierdziły, że wszyscy świetnie się bawili.

Poprawiony: wtorek, 29 maja 2018 16:04

wszystkie520281