Home Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II

Dużym sukcesem, a zarazem sporą niespodzianką zakończył się udział uczniów klas V-VII naszej szkoły w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Janie Pawle II. Wspomniana olimpiada odbyła się jeszcze 26 marca 2018 r. w szkołach na terenie całej Polski. Jej organizatorem była firma Olimpus - organizator Ogólnopolskich Olimpiad Przedmiotowych. W konkursie wzięło udział 3325 uczniów szkół podstawowych z całej Polski (468 z woj. podkarpackiego), w tym sześciu z naszej szkoły. Wyniki, które otrzymaliśmy z Warszawy 1 czerwca, a które osiągnęli nasi uczniowie, są bardzo dobre. Otóż 4 miejsce w Polsce i tytuł laureata olimpiady zajęli Milena Pawłowska z kl. VI i jej kolega z kl. VI Paweł Żółty, którzy zgromadzili po 234 punkty (na 240 możliwych). Na kolejnych miejscach uplasowali się: na 16 Rafał Amarowicz z kl. VI (210 pkt.), na 24 Karolina Strojek z kl. V i Martyna Wilgucka z kl. VI ( po 194 pkt.), na 29 Oliwia Iwasieczko z kl. VII (184 pkt.). Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie, a szczególnie Milenie i Pawłowi serdecznie gratulujemy!

Poprawiony: poniedziałek, 04 czerwca 2018 16:57