Home Spotkanie z pisarzem

Spotkanie z pisarzem

Cała Polska czyta dzieciom, a naszym uczniom czytał prawdziwy pisarz! W dniu 14 czerwca uczniowie klasy pierwszej i drugiej uczestniczyli w spotkaniu z pisarzem i ilustratorem Angory ? Pawłem Wakułą. Warunkiem uczestnictwa było wzięcie udziału w konkursie plastycznym, który opierał się na wykonaniu pracy będącej ilustracją do jednego z opowiadań tegoż autora. Uczennica klasy pierwszej Joanna Fednar zdobyła wyróżnienie, pozostałe dzieci otrzymały dyplomy i autografy. Po uroczystości odwiedziliśmy również Czytelnię dla Dzieci i Młodzieży i obejrzeliśmy bogate zbiory biblioteczne oraz?. zabawki. Wiedząc, iż miasto Przemyśl ma do zaoferowania turystom wiele ciekawych atrakcji ? staliśmy się nimi i my! W drodze powrotnej przyjrzeliśmy się z bliska fontannie z niedźwiadkami (przy okazji sprawdzając?. czy działa), przytulaliśmy dobrego wojaka Szwejka, obejrzeliśmy z bliska pomnik Jana Pawła II. Pełni wrażeń zakończyliśmy eskapadę smakując tradycyjną pizzę galicyjską. Okazało się, że mieszczący się tak blisko naszej rodzinnej miejscowości ? Przemyśl jest miastem idealnym do zwiedzania i nie sposób się w nim nudzić!

Poprawiony: piątek, 15 czerwca 2018 20:42