Home Konkurs przyrodniczy

Konkurs przyrodniczy

13 czerwca siódmoklasiści: Damian Pękalski, Eryk Pung Van, Oliwia Iwasieczko wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym dla uczniów kl. VII "Ciekawi Świata", który był zorganizowany w Zespole Szkół w Krzywczy.  Konkurs zawierał konkurencje z biologii, chemii, fizyki. Uczestnicy mieli do wykonania zadania praktyczne np. wyznaczyć gęstość ciała o kształcie regularnym, ułożyć modele cząsteczkowe związków chemicznych, rozpoznać wady wzroku. Najwięcej radości przyniosła konkurencja "krecia zabawa". Za pomocą dotyku trzeba było rozpoznać i nazwać pomoce dydaktyczne. Reprezentacja naszej szkoły wykazała się dużą wiedzą i umiejętnościami, zajmując ex aequo drugie miejsce z drużyną z Krzywczy.

Poprawiony: środa, 20 czerwca 2018 13:08