Szkoła Podstawowa w Reczpolu

37-755 Krzywcza

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home historia
Historia szkoły

Absolwenci szkoły w Reczpolu

Email Drukuj PDF

Rocznik 1964:

1.Bajda Czeslaw s.Kazimierza

2.Bajda Stanisław s.Floriana

3.Bednarczyk Maria c.Stanisława

4.Beścak Antoni s.Władysława

5.Bury Antoni s.Franciszka

6.Dudzińska Elżbieta c.Eugeniusza

7.Fednar Józef s.Jana

8.Fednar Henryk s.Stanisława

9.Fednar Andrzej s.Edwarda

10.Fortuna Barbara c.Józefa

11.Jach Wiesław s.Józefa

12.kozłowska Grażyna c.Bronisława

13.Krzywiński Adam s.Józefa

14.Mazur Leszek s.Władysława

15.Odechciak Anna c.Władysława

16.Pająk Jan s.Jana

17.Pantuła Zofia c.Stanisława

18.Racibor czesław s.Józefa

19.Rakoczy Tadeusz s.Stefana

20.Sus Wiktoria c.Jana

21.Zazula Małgorzata c.Władysława

 

Rocznik 1965:

1.Bajda Anna c.Kazimierza

2.Bednarczyk Jolanta c.Józefa

3.Betlej Stanisław s.Edwarda

4.Błahuta Adam s.Władysława

5.Błahuta Halina c.Józefa

6.Buś Anna c Andrzeja

7.Chrobak Jadwiga c.Romana

8.Fednar Grażyna c.Jana

9.Gerula Janusz s.Władysława

10.Iwasieczko Henryk s.Józefa

11.Iwasieczko Maria c.Władysława

12.Lekka Halina c.Stanisława

13.Lewiarz Henryk s.Jana

14.Mazur Renata c.Władysława

15.Pastuszek Zofia c. Mieczysława

16.Racibor Józef s.Adama

17.Ryczan Grażyna c.Józefa

18.Słomiany Marek s.Jana

19.Szuban Władysław s.Bronisława

20.Tenus Ryszard s.Jana

21.Wojtowicz Jadwiga c.Augusta

22.Zatwardnicki Wiesław s. Alojzego

 

Rocznik 1966:

1.Bajda Kazimiera c.Floriana

2.Bajda Małgorzata c.Jana

3.Bednarczyk Adam s.Alberta

4.Bednarczyk Stanisław s.Jana

5.Betlej Adam s.Edwarda

6.Dudzińska Zuzanna c.Eugeniusza

7.Dzimira Krzysztof s.Kazimierza

8.Fednar Janusz s.Stanisława

9.Fenik Krystyna c.Stanisława

10.Mikita Marek s.Józefa

11.Mikita Wiktoria c.Henryka

12.Pająk Mieczysław s.Jana

13.Racibor Wiesław s.Adama

14.Ryczan Marek s.Józefa

15.Sus Emilia c.Jana

16.Szpytman Danuta c.Józefa

17.Szpytman Kazimierz s. Stanisława

18.Szuban Halina c.Bronisława

19.Wanat Janusz s .Józefa

20.Wolański Janusz s.Władysława

21.Wróbel Małgorzata c.Stanisława

22.Zatwardnicka Małgorzata c. Alojzego






 


 

Absolwenci szkoły w Reczpolu

Email Drukuj PDF

Rocznik 1960:

1.Bajda Eugeniusz s.Tadeusza

2.Bajda  Henryk s.Floriana

3.Bajda Maria c.Józefa

4.Beściak Adam s.Władysława

5.Błahuta Jan s.Władysława

6.Bryliński Wiesław s. Władysława

7.Fednar Czesława c.Edwarda

8.Kwaśna Maria c.Władysława

9.Kwaśny Józef s.Jana

10.Lekki Andrzej s.Stanisława

11.Lewiarz Bronisława c.Janiny

12.Opaluch Maria

13.Pawłowska Wiktoria c.Karola

14.Wagiła Zenon s.Stefana

15.Wajda Edward s.Stanisława

16.Wanat Janusz s.Antoniego

17.Wróbel Wiesław s.juliana

18.Zazula Helena c.Władysława

 

Rocznik 1961:

1.Bednarczyk Danuta c.Alberta

2.Bednarczyk Stanisław s.Franciszka

3.Błahuta Teresa c.Edwarda

4.Bury Tomasz s.Franciszka

5.Buś Krystyna c.Andrzeja

6.Chrobak Zbigniew

7.Fednar Kazimierz s.Edwarda

8.Fednar Ludwika c.Stanisława

9.Iwasieczko Tadeusz s.Władysława

10.Iwaszko Maria c.Władysława

11.Jach Stanisław s.Józefa

12.Kozłowski Krzysztof s.Bronisława

13.Kwaśny Krystyna c.Augusta

14.Lignowski Adam

15.Martyn Bogusław

16.Mazur Henryk s.Bronisława

17.Mikita Ryszard s.Henryka

18.Pająk Kazimierz s.Jana

19.Pantuła Halina c.Stanisława

20.Pastuszek Zbigniew s.Mieczysława

21.Pawłowski Adam s.Bronisława

22.Perduta Eugeniusz s.Tadeusza

23.Rakoczy Edward s.Stefana

24.Skubisz Wiesław s.Zbigniewa

25.Szpytman Alicja c.Jana

26.Szuban Teresa

27.Tenus Marek s.Jana

28.Wojtowicz Józef s.Franciszka

29.Zazula Stanisław s.Władysława

30.Urban Kazimierz s.Jana

31.Urban Władysław s. Jana

 

Rocznik 1962:

1.Bajda Teresa c.Floriana

2.Bednarczyk Zbigniew s.Józefa

3.Błotnicka Lucyna c.Jana

4.Ciećko Adam s.Bronisława

5.Dzimira Andrzej s.Jana

6.Kowaliński Eugeniusz s.Michała

7.Kwaśny Stanisław s.Jana

8.Lewiarz Stanisław s.Jana

9..Lignowski Wiesław s.Mariana

10.Lis Krzysztof s.Bronisława

11.Pastuszek Irena c.Mieczysława

12.Szpytman Czesław s.Józefa

13.Szpytman Jan.s.Józefa

14.Szuban Elżbieta c.Jana

15.Szuban Marta c.Franciszka

16.Tomaszewski Janusz s.Józefa

17.Wagiła Mirosław s.Stefana

18.Wojtowicz Teresa c.Jakuba

19.Wróbel Lidia c.JulianaBajda

20.Zatwardnicki Ryszard s.Franciszka

 

Rocznik 1963:

1.Bajda Teresa c.Kazimierza

2.Bednarczyk danuta c.Józefa

3.Betlej Elżbieta c.Władysława

4.Brylińska Bogusława c.Stanisława

5.Buś Jadwiga c.Franciszka

6.Fednar Adam s.Edwarda

7.Iwasieczko Irena c.Władysława

8.Iwaszko Marek s.Władysława

9.Krzywińska Krystyna c.Józefa

10.Kuras Eugeniusz s.Stanisława

11.Kwaśny Józef s.Augusta

12.Mikita Franciszek s.Henryka

13.Mikita Maria c.Piotra

14.Pawłowska Elżbieta c.Franciszka

15.Pawłowski Tadeusz s.Karola

16.Perduta Stanisława c.Tadeusza

17.Szpytman Krystyna c.Stanisława

18.Szuban Edward s.Józefa

19.Szuban Janusz s.Bronisława

20.Tenus Zbigniew s.Jana

.


 

 

 

Absolwenci szkoły w Reczpolu

Email Drukuj PDF

Rocznik 1958:

1.Bajda Marian s.Floriana

2.Bajda Józef s. Tadeusza

3.Bednarczyk Janusz s.Kazimierza

4.Bednarczyk Małgorzata c.Józefa

5.Beściak Maria c.Władysława

6.Błotnicka Maria c.Jana

7.Bury Emilia c.Franciszka

8.Fortuna Grażyna c.Józefa

9.Fortuna Jadwiga c.Szczepana

10.Kwaśny Stanisław s.Augusta

11.Mazur Bogusław s.Bronisława

12.Mikita Jan s.Henryka

13.Pawłowski Antoni s.Bronisława

14.Pawłowski Gustaw s.Kazimierza

15.Pawłowski Marian s.Karola

16.Szpytman Andrzej s.Stanisława

17.Wanat Irena c.Władysława

18.Wanat Teresa c.Antoniego


Rocznik 1959:

1.Bajda Stanisława c.Kazimierza

2.Bednarczyk Irena c.Franciszka

3.Bednarczyk Krystyna c.Alberta

4.Bednarczyk Maria c.Stanisława

5.Bryliński Mieczysław s.Władysława

6.Buś Henryk s.Franciszka

7.Buś Małgorzata c.Andrzeja

8.Fednar Maria c.Jana

9.Fednar Danuta c.Edwarda

10.Fortuna Teresa c.Jana

11.Iwasieczko Elżbieta c.Władysława

12.Iwasieczko Janusz s.Józefa

13.Iwaszko Jan s.Józefa

14.Jan Jan s.Józefa

15.Kołodziej Andrzej s.Jana

16.Kuras Maria c.Stanisława

17.Lignowski Józef s.Mariana

18.Lis Kazimierz s. Bronisława

19.Mroczko Elżbieta c.Józefa

20.Olszewski Andrzej s.Władysława

21.Pawłowski Zenon s.Wojciecha

22.Rakoczy Stanisław s.Stefana

23.Szpytman Kazimiera c.Józefa

24.Szpytman Teresa c.Józefa

25.Szuban Aleksander

26.Urban Jan s.Jana

27.Wagiła Marcelina c.Stefana

28.Wojtowicz Maria c.Franciszka

29.Zatwardnicki Jan s.Franciszka


26.


 

Absolwenci szkoły w Reczpolu

Email Drukuj PDF

 

12.Rocznik 1953:

1.Bajda Stanisław s.Tadeusza

2.Bednarczyk Czesława c.Kazimierza

3.Bednarczyk Teresa c.Józefa

4.Błahuta Maria c.Stefana

5.Fortuna Małgorzata c.Jana

6.Kwaśny Eugeniusz s.Jana

7.Pantuła Marian s.Stanisława

8.Pawłowski Edward s.Franciszka

9.Sus Zofia c.Jana

10.Wanat Irena c.Piotra

11.Wanat Stanisława c.Franciszka

12.Wojtowicz Eugeniusz s.Jakuba

13.Zatwardnicki Stanisław s.Franciszka

 

Rocznik 1954:

1.Bajda Teresa c.Józefa

2.Bednarczyk Kazimierz s. Józefa

3.Brylińska Maria c.Józefa

4.Dudzińska Danuta c.Józefa

5.Fortuna Maria c. Wojciecha

6.Iwasieczko Marcin s.Onufrego

7.Iwasieczko Maria c.Józefa

8.Kuras Zbigniew s.Stanisława

9.Lewiarz Marian s.Jana

10Mroczko Jan s.Olgi

11.Pawłowski Edward s.Bronisława

12.Pawłowski Czesław s.Wojciecha

13.Pawłowski Marian s.Kazimierza

14.Skubisz Waldemar s.Zbigniewa

15.Świst Eugeniusz s.Władysława

16.Wanat Józef s.Antoniego

17.Urban Józef s.Jana

18.Zatwardnicka Helena c.Franciszka

 

Rocznik 1955:

1.Bajda Jan s.Józefa

2.Bajda Maria c.Tadeusza

3.Bednarczyk Emilia c.Józefa

4.Bednarczyk Stanisław s. Kazimierza

5.Beściak Stanisław s.Władysława

6.Fortuna Maria c.Jana

7.Iwasieczko Stanisław s.Władysława

8.Mikita Teresa c.Piotra

9.Rękas Stanisław s.Franciszka

10.Szpytman Lucyna

11.Wojtowicz Zdzisław

 

Rocznik 1956:

1.Bryliński Andrzej s.Władysława

2.Buś Bogumiła c.Franciszka

3.Fednar Teresa c.Stanisława

4.Fortuna Halina c.Józefa

5.Iwasieczko Janusz s.Władysława

6.Kwaśna Anna c.Jana

7.Kwaśny Marian s.Augusta

8.Kwaśny Stanisław s.Władysława

9.Lewiarz Jan s.Jana

10.Mikita Czesław s.Henryka

11.Mikita Janusz s.Stanisława

12.Pawłowska Helena c.Bronisława

13.Pawłowska Helena c.Kazimierza

14.Pawłowski Stanisław s.Karola

15.Sus Stanisław s.Jana

16.Wajda Helena c..Stanisława

17.Wanat Helena c.Antoniego

18.Szpytman Stanisław s .Józefa

19.Zatwardnicki Józef s.Franciszka

 

Rocznik 1957:

1.Bajda Jan s.Tadeusza

2.Bajda Stanisława c.Józefa

3.Bednarczyk Helena c.Kazimierza

4.Bednarczyk Jan s.Franciszka

5.Bednarczyk Zofia c.Stanisława

6.Buś Maria c.Andrzeja

7.Fednar Mieczysław s.Stanisława

8.Habyk Ireneusz s.Michała

9.Habyk Małgorzata c.Michała

10.Iwasieczko Marian s.Józefa

11.Lekki Michał s.Stanisława

13.Lignowska Stanisława c.Mariana

14.Mikita Józef s.Piotra

15.Opaluch Franciszka c.Józefa

16.Pantuła Bogusława c.Stanisława

17.Pawłowski Mieczysław s. Karola

18.Pawłowski Stanisław s. Franciszka

19.Sus Grażyna c.Franciszka

20.Świst Mieczysław s.Jana

21.Szpytman Kazimierz s.Stanisława

22.Szpytman Stanisława c.Mikołaja

23.Szpytman Tadeusz s.Józefa

24.Urban Stanisław s.Jana

 

 

 

 

Absolwenci szkoły w Reczpolu

Email Drukuj PDF

Rocznik 1949:

1.Bajda Florian s.Władysława

2.Bajda Stanisław s. Andrzeja

3.Beściak Teresa c. Kazimierza

4.Dudziński Wojciech s.Józefa

5.Fortuna Teresa c.Szczepana

6.Godzin Anna c.Henryka

7.Iwasieczko Bolesław

8.Iwasieczko Ryszarda c.Onufrego

9.Pantuła Czesław s.Jana

10.Pawłowska Irena c.Stanisława

11.Pawłowska Maria c.Bronisława

12.Pawłowski Tadeusz s.Kazimierza

13.Pusz Wiktoria c.Stefana

14.Rękas Ryszard s.Anieli

15.Sroga Teresa c.Pawła

16.Śmigielski Jan s. Teodora

17.Szpytman Marian s.Władysława

 

Rocznik 1950:

1.Błahuta Henryk s. Edwarda

2.Fortuna Henryk s.Jana

3.Fortuna Tadeusz s.Józefa

4.Fednar Stanisław s.Bronisława

5.Kuras Stanisław s.Jana

6.Mikita Helena c.Jana

7.Pawłowski Jan s.Bronisława

8.Sus Józef s.Jana

9.Szpytman Wiktoria c.Józefa

10.Szpytman Tadeusz s.Władysława

11.Wajda Maria c.Stanisława

12.Wanat Michalina c.Piotra

13.Wojtowicz Stanisław s.Jakuba

14.Wojtowicz Stanisława c.Franciszka

15.Wojtowicz Wiktoria c.Stanisława

 

Rocznik 1951:

1.Bednarczyk Maria c.Mikołaja

2.Beściak Halina c.Władysława

3.Błahuta Janina c.Stefana

4.Bryliński Henryk s.Józefa

5.Fortuna Stanisław s.Jana

6.Iwasieczko Jan s.Onufrego

7.Lewiarz Jan s.Tomasza

8.Pawłowski Zbigniew s.Wojciecha

9.Pusz Irena c.Stefana

10.Sidor Krystyna c.Michała

11.Świst Jan s.Stanisława

12.Szpytman Teresa c.Mikołaja

13.Wojtowicz Stanisław s.Józefa

 

Rocznik 1952:

1.Bajda Janina c.Józefa

2.Bednarczyk Helena c.Tomasza

3.Bednarczyk Janina c.Kazimierza

4.Dudziński Jan s.Józefa

5.Fortuna Antoni s.Szczepana

6.Fortuna Krystyna c.Józefa

7.Iwasieczko Stanisław s. Józefa

8.Mikita Zbigniew s.Stanisława

9.Mycek Stanisław s.Józefa

10.Pawłowski Józef s.Kazimierza

11.Pawłowski Józef s.Stanisława

12.Pawłowski Marian s.Bronisława

13.Rękas Czesława c.Anieli

14.Sus Witold s.Franciszka

15.Śmigielski Tadeusz s.Władysława

16.Szpytman Ludwika c.Władysława

17.Szpytman Maria c.Józefa

18.Wajda Tadeusz s.Stanisława

19.Zatwardnicka Maria c.Franciszka





 


Strona 2 z 3

sonda

ile czasu dziennie poświęcasz na naukę?
 

Licznik

dzisiaj416
wczoraj980
w tygodniu2341
w miesiącu15641
wszystkie358414
Powered by Kubik-Rubik.de

on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 166 gości 

jest godzina

kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Środa
22 Listopada 2017
Imieniny obchodzą
Cecylia, Marek, Maur, Wszemiła
Do końca roku zostało 40 dni.
Zodiak: Skorpion